Yurtdışına tamamen yerleşme şansınız olsa, Nerede yaşamak isterdiniz? :))

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
benim de gönlümden İtalya geçiyor. Özellikle Floransa ve Venedik.

Benim Eniştem Nuri abi İtalya'ya iş gezisi için gitmişti. Acaip hırsızları varmış, polis bile görüp geçiyormuş. Kadın geliyormuş yanına yaşlı birde, elini göz göre göre cebine atıyormuş, çek diyormuş çekmiyormuş. Biraz abartı gibi ama Nuri abi yalanını görmedim yani..

Diğer İtalya'ya gidenler duydum ve sordum herkes bu durumu görmemiş. Belki belli semtler için geçerlidir. Zaten Turistik yer bence de her yerde olmaz. Her taraf heykelmiş, bence hoş bir şey havuz falan.. Çıplak heykeller de vardır bu arada, hassas olanlara duyurayım..

Ben de İtalya demiştim gideceğim yerler arasında :)..

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
Benim Eniştem Nuri abi İtalya'ya iş gezisi için gitmişti. Acaip hırsızları varmış, polis bile görüp geçiyormuş. Kadın geliyormuş yanına yaşlı birde, elini göz göre göre cebine atıyormuş, çek diyormuş çekmiyormuş. Biraz abartı gibi ama Nuri abi yalanını görmedim yani..

Diğer İtalya'ya gidenler duydum ve sordum herkes bu durumu görmemiş. Belki belli semtler için geçerlidir. Zaten Turistik yer bence de her yerde olmaz. Her taraf heykelmiş, bence hoş bir şey havuz falan.. Çıplak heykeller de vardır bu arada, hassas olanlara duyurayım..

Ben de İtalya demiştim gideceğim yerler arasında :)..
Nuri Enişte Napoli de takılmış sanırım, oralar sakat:D:D

Özgürce

Misafir
Çalışmalarım dolayısı ile konferanslar ve Seminerler için yurtdışına gidip gliyorum.
En beğendiğim yer,Amerika Florida eyaleti Miami.

Ama İzmiri de seviyorum.Yurtdışı olursa, Miami olacak:)

Olgito

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yunan adaları, fransız rivierası, italya ve adaları :)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Vazgeçtim Finlandiya'dan, bu sabah Bora Bora adalarını inceledim. Mükemmel bir yer.

fyodor

Eau de Parfum
Yurtdışında istediğim ülkeye tamamen yerleşme şansım olsaydı Türkiye de kalırdım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ERGUN

Administrator
Yönetici
5 sene yurtdışında yaşadım, Türkiye aklıma gelince gözlerimin dolduğunu bilirim o yüzden bu cennet vatanımı bırakıp başka yerde yaşamak asla istemem ama Türkiye'de Antalya'da yaşamak isterdim aslında İstanbul dışında herhangi bir yer de kabulümdür. istanbul hayatı çok yordu beni.

Leto

Pure Parfum
Satış Onaylı
upload_2018-2-26_9-42-3.png

Resme giren kuzey afrika ve istikrarsiz Balkan ulkelerini gecersek bence dunyanin en yasanacak yerleri bu dikdortgen ici

Leto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Evet hocam iskandinavya vs yasanacak yerler degil, ancak bir sure calisilir vs. Srffsz -6 derece isvec'ten lizbon'a geldim, yasam buralarda

Mert Can 18588

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Kesinlikle bu ülke İsviçre olurdu

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
Kesinlikle ama kesinlikle alternatifsiz Almanya. Hele bir de Düssefdorf, Köln ya da Berlin olsa valla tadından yenmez benim için.

remy

Pure Parfum
Ilk kriterim denizi guzel biryer olması.. Ikinci kriterim de yasaklar ve bagnaz düşüncelerden uzak biryer olması..

Helvetica

Eau de Toilette
Kesinlikle İRLANDA derdim; Güzel bir espresso içine krema ve irish viski ile bozkırı seyretmek ömre bedeldir

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Norveç..Dünyadan izole dertten tasadan uzak ekonomik kriz diye bişey yok savaş yok karışan yok gözönünde olmadan kral yaşıyorlar gibi geliyor.Soğuk olması çok önemli değil sıcak olmasında...:)

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi