Sizin için en önemli deri kokusu hangisi?

Cangumus07

CanGumus
Tom ford tuscan leather

Memo paris italian leather

Ramon monagel cuirelle

V canto cor gentille

Christian dior leather oud

Atalier des ors cuir sacre

Ysl noble leather

Laurent mazzone hard leather

D&G velvet exotic leather

Clive christian c for men

asumer

Founder Administrator
Yönetici
bu listeden sadece tuscan leather ve hard leather ı seçerim ben. deri zor ve bol seçenekli bir kategori. tarzına rengine ve kullanım alanına göre bir skalaya oturtularak pek çok farklı kokuyu deneyimleyebilirsiniz. hatta işe deri notasını araştırarak köklerini elde edilişini pek çok farklı kaynaktan bulabilirsiniz.

guerlain derby vintage
fahrenheit vintage / pascal morabito or black vintage
hermes belami/puredistance m
robert piguet bandit/ knize ten
chanel antaeus/ mona di orio cuir
etat libre dorange vierges et torreros/ montale aoud cuir d'arabie
nishane afrika olifant/ysl kouros vintage
bulgari black/ eldo tom of finland

vb ikili karşılaştırmalar ve deri kokusunun ne sekilde elde edildiğine dair yöntemlerle ilgili bilgi sahibi olursanız ciddi yol katedebilirsiniz

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Benim için Knize Ten veya Fetish en iyi deri parfümü
Tom ford tuscan leather

Memo paris italian leather

Ramon monagel cuirelle

V canto cor gentille

Christian dior leather oud

Atalier des ors cuir sacre

Ysl noble leather

Laurent mazzone hard leather

D&G velvet exotic leather

Clive christian c for men
Benim için Clive C ve tuscan diyebilirim bu saydıklarınızda ama param olsa bunlara değil üstte dediğim iki kokuya veririm paramı:)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
bu listeden sadece tuscan leather ve hard leather ı seçerim ben. deri zor ve bol seçenekli bir kategori. tarzına rengine ve kullanım alanına göre bir skalaya oturtularak pek çok farklı kokuyu deneyimleyebilirsiniz. hatta işe deri notasını araştırarak köklerini elde edilişini pek çok farklı kaynaktan bulabilirsiniz.

guerlain derby vintage
fahrenheit vintage / pascal morabito or black vintage
hermes belami/puredistance m
robert piguet bandit/ knize ten
chanel antaeus/ mona di orio cuir
etat libre dorange vierges et torreros/ montale aoud cuir d'arabie
nishane afrika olifant/ysl kouros vintage
bulgari black/ eldo tom of finland

vb ikili karşılaştırmalar ve deri kokusunun ne sekilde elde edildiğine dair yöntemlerle ilgili bilgi sahibi olursanız ciddi yol katedebilirsiniz
Abdullah üstadım biz de sizin deneyimlerinize açız:) forumun sizden öğreneceği çok şey var siz de bizi bilginizden mahrum bırakmayın:)

Cangumus07

CanGumus
Benim için Clive C ve tuscan diyebilirim bu saydıklarınızda ama param olsa bunlara değil üstte dediğim iki kokuya veririm paramı:)
F11A0D3B-A204-435D-8548-74A3FC471E3E.jpeg

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Abdullah üstadım biz de sizin deneyimlerinize açız:) forumun sizden öğreneceği çok şey var siz de bizi bilginizden mahrum bırakmayın:)
estagfurullah @azzura hepimiz biribirimizden cok sey ogreniyoruz.nacizane paylasmaya ve yeni arkadaşlara bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum sürekli.onemli olan çoğaldıkça büyüyen ve bir anlam ifade eden bilgi ve tecrübenin herkes tarafından bir şekilde paylaşılması ve güzel kokuların ruhuna uygun guzellikte hareket edilmesidir.burada hepimize çok iş düşüyor

taskin_gul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bunlarin arasinda denedigim italian leather inanilmaz kotu bir deneyim idi benim icin domates serasinin icine dusmus gibi hissettim ama african leatheri cok begendim,knize ten icin ise sanirim 40 yas ustu idealdir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
Cuir ottoman
Lancome Cuir
Cuir de russie

acayip deri parfümleri var hocam ya .. Tabi listenizden de Tuscan ve Italian Leather keyifli bulduklarım.

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
tuscan ağır geliyor bana, nişhane suede et safran daha yumuşak daha kullanılabilir benim için.
lm hard leather da ayrıca merak ettiklerimden

MeaCulpa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hard Leather , Ambre Fetish , Bandit , Ursa , mdo cuir , mazzolari lui , vintage rien ve fahrenheit yakınlar aldehit ayırıyor gibi geldi versiyonlardandir belki , roja dove la nuit 3 , tuscan leather. daha çok var hafizamda ama işte aklıma gelen bu yani terli tabakhane tarzıda seviyorum bazende tuscan leatherin yumuşak sued derisi hard leatherin tarifi zaten zor. Deri bizim işimiz

Lyrica

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tam bir deri parfümü sayılmasa da Amouage Memoir derinin elit sunulduğu bir parfüm benim için. Antaeus da deri var mı? Varsa bir güzellikte o. Ama ondaki güzellik civetten geliyor sanki

Ayrıca fazlacada sevmiş ve denemişliğim yoktur deri baskın olarak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Kesinlikle Tuscan Leather ve Knize Ten.

Tuscan bana deri ceketi hatırlatıyor. Klas,şık ve elegant. Böğürtlen ile de ayrı güzel hal almış bir deri.

Knize Ten ise daha hayvansı ve kunduracıya girmişim de oranın havasını soluyormuşum gibi kirli geldi oldukça iddialıydı.

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Knize - Knize Ten benim için hala en iyi deri parfümü. Fetish ve puredistance m liste dışına itilirken yerlerini Papillon Anubis aldı.