Paco Rabanne - Black XS for Her for women bayan

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Black XS for Her Paco Rabanne for women.jpg

Paco Rabanne
- Black XS for Her for women bayan

Kokuyu ilk deneyeceğimde, çok ümitlendim. Evet sentetik diyorlar ama içinde doğal kokuda olabilir, bakalım görelim diyordum.. Sentetik notalar güzel kullanılmış olabilir diyordum falan.. Maalesef pek tavsiye etmeyeceğim bir parfüm benim zevkime göre.. Sevenleride neyi seviyor anlamış değilim..

O koku ne allah'ım, sana geliyorum.. Gülen mi ağlan mı :D . Biz gülelim :D .. Arkadaşlar, izleyiciler buruk sentetik baharat, ekşi sentetik baharatla, kimi tatlı sentetik koku notaları birleşmiş..

Ekşi-buruk sentetik baharatlarla sentetik tatlılık oranı eşit oranlarda gidiyor genelde, benim tende bu parfüm için.

Turuncu rengi yoğun bir açık mı ne parfüm var veya bir parfüm ucuz bir şey. Oda böyle buruk-ekşi baharat kokar. Aklıma ilk o geldi zaten yarısından çoğu benziyor.

Bir ara moda idi. Otobüslerde kokardı. Aman allah'ım çin işkencesi gibi. Yani kullananalara çok kızmıyorumda, kötü koku idi be. Yoksa bizde kötü koku sürdük iyi diye zamanında, hatasız kul olmaz..

Ya toplum görevlileri olacak, ya bacım, abim bu koku kötü koktu bilgine diye uyarı yapacak. Gerçekten kimi zaman, eleştririye, birinin ayna olmasına çok ihtiyaç duyuyoruz…

Koku 4 saat performanslı , sonra inanılmaz şekilde sılaj aşağılara iniyor ..

Beğenenlere gene saygım var bu koku için ama ben koklamazsam iyi olur, toplu taşıma araçlarından soğutacak bir parfüm :D … Onu sıkan bayandanda soğutur o an, benden demesi :p :D

Alıntı içerik(çeviri idare edin :) ) ve tablo ( kokular sentetik olsada vereyim dedim), fragrantica.com dan :

''Süper popüler Siyah X'LER var bir bayan arkadaşı– Black XS'LER for her, tarafından sunulan Paco Rabanne parfümü, 30 Mayıs, 2007 yıllı.

Romantikler bu modern kompozisyon çöpleme noir kalbinde gül etrafında kızılcık, pembe biber ve demirhindi notları, siyah menekşe ve kakao çiçeği keskin ve baharatlı başlar. Baz notlar patchouli, Massoia ahşap ve vanilya.

Parfüm Symrise olan Emilie Coppermann ben Marc Buxton tarafından oluşturuldu. Koku karşısında İtalyan model Bianca Balti. İlginç ve çekici siyah ve mor bir şişe güzel bir Gül ile süslenmiş Eau de Toilette gibi geliyor. Eşleşen ürünleri ile eşlik edilir.

Black XS'LER for her, tarafından yaratıldı Emilie (Bevierre) Coppermann ve Mark Buxton. ''

Black XS'LER for her içerik tablosu oylar üye sılaj ve ömür tablosu k.jpg

Rakamlar fragrantica.com'un üye oylarına göre içerik oranlarıdır.. : '' 732 Kızılcık benzeri meyve ( Cranberry ) , 635 Kakao ( Cacao ) , 569 Vanilya ( Vanilla ) , 385 Silhat, paçuli ( Patchouli ) , 286 Pempe biber ( Pink pepper ) , 211 Massoia odunu ( Massoia wood ) , 199 Gül ( Rose ) , 175 Black violet ( Siyah menekşe ) , 122 Demirhindi ( Tamarind ) . ''

İyi, güzel kokular, günler :).