Karikatür ve Fıkralar

• Konbuyu başlatan Özgür
  • Başlangıç tarihi

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
IMG-20170616-WA0002.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20170616-WA0002.jpg
    IMG-20170616-WA0002.jpg
    133.8 KB · Görüntüleme: 121

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Arkadaşlar bugün beni polis aradı. Emniyet falan bayağı yüksek bir yerden, bayağı tırstım. Dedim ne oldu içimden.. Serkan Altuniğne'nin karikatürleri için savcılığa verilmişim arkadaşlar TurkParfum.Net olarak. Benden yayınlayanların da ip numarasını istedi. dedim yıllar önce paylaşmıştım ve haberim yoktu. Sadece ifade verip imzaya gideceğim. Siz bilirsiniz de tavsiye ederim kaldırmanızı. Selçuk erdem denen kiii de aynı kişi sanırım Komikaze falan.

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Keşke şaka olsaydı :) . Zaten bu kişinin yayınlayarak reklamını yapıyoruz. Üstelik zaten çok para kazanan kişiler, kişi diye de biliyorum. Evet telif hakkı da önemli de Allah'tan gelen bir ilham ama tm bir şey diyemeyeceğim gene de ama şunu söyleyeyim polise gidip imza atmak ve bundan sonra sitenin mimlenmesi benim mimlenmem hiç hoşuma gitmedi bu açıdan. Kızgınım şu an zaten çok kızgın olduğum şeyler vardı. Allah'tan sabır isteyeyim, hayırlısı inşallah diyeyim.

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Arkadaşlar bugün beni polis aradı. Emniyet falan bayağı yüksek bir yerden, bayağı tırstım. Dedim ne oldu içimden.. Serkan Altuniğne'nin karikatürleri için savcılığa verilmişim arkadaşlar TurkParfum.Net olarak. Benden yayınlayanların da ip numarasını istedi. dedim yıllar önce paylaşmıştım ve haberim yoktu. Sadece ifade verip imzaya gideceğim. Siz bilirsiniz de tavsiye ederim kaldırmanızı. Selçuk erdem denen kiii de aynı kişi sanırım Komikaze falan.

Keşke şaka olsaydı :) . Zaten bu kişinin yayınlayarak reklamını yapıyoruz. Üstelik zaten çok para kazanan kişiler, kişi diye de biliyorum. Evet telif hakkı da önemli de Allah'tan gelen bir ilham ama tm bir şey diyemeyeceğim gene de ama şunu söyleyeyim polise gidip imza atmak ve bundan sonra sitenin mimlenmesi benim mimlenmem hiç hoşuma gitmedi bu açıdan. Kızgınım şu an zaten çok kızgın olduğum şeyler vardı. Allah'tan sabır isteyeyim, hayırlısı inşallah diyeyim.
Arkadaşlar 3 karikatür için 7500 TL ceza çıktı bana. Dava ceza davası. Anlaşma ile uzlaşmacı Avukat aradı 6 bin TL ye düştü. Dava ceza verilir miş hapis o da yatmazmışım ama para cezası olabilir gene bilmiyorum. Eğer karşı taraf bu cezaya da maddi manevi dava açıp toplam para 33 bin TL ye çıkabilir iş eğer mahkeme suçlu bulursa ilk davayı. Avukatlık ücreti 10 bin TL maalesef ki bu özgürlükleri kısıtlayan bir şey. Bir avukat ile konuştum anlaş dedi. Neyse ben Allah rızası için uyarımı yaptım, siz bilirsiniz. Selametle:)

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hoppalaaaaa... yuh... cusss... pessss
Daa dicek bisey bulamadim... yok artik...
Silelim mi simdi napalim?
Silelim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Yakinda bizim parfumleri kullanıp reklam yapıyorsunuz da demesinler... ben karikaturculerin komplexsiz oldugunu sanirdim... ben olsam yayinlaniyo diye tsk ederdim... valla gıcık aldim ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı

İş ciddi arkadaşlar. İçinizde fakir vardır ödeyemez diye Allah rızası için yazıyorum. Bir daha da bu konuda yazmamayı düşünüyorum buraya. Selametler :)