İçinden Geçeni Söyle

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
İçimizdeki çocuk hiç ölmesin diyerek biraz kafa dağıtma yapalım.
Horizon Zero Down
6b4bce1cb83c966a1466389562d08910.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ilk once bisikleti tamire mi vereyim ? Yoksa okula gidip hocaya teslim etmem gereken isleri mi halledeyim ? Camasir makinesini calistirmayi unuttum. Saat 14.39 oldu ! Once hangisini yapsam ve bugun ne fislatsam ? :(

Selam herkese bu arada...

Ö

ÖMER ŞİMŞEK

Misafir
Ilk once bisikleti tamire mi vereyim ? Yoksa okula gidip hocaya teslim etmem gereken isleri mi halledeyim ? Camasir makinesini calistirmayi unuttum. Saat 14.39 oldu ! Once hangisini yapsam ve bugun ne fislatsam ? :(

Selam herkese bu arada...

Bisikleti sat parfüm al
Dekantlarından hocalara sat parayla yeniden parfüm al
Çamaşırları elde yıka
:D:D:D

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bisikleti satarsam vicdanim beni uyutmaz :D
Dekant olayi zaten aklimda :)
Dere kenarina inip doveyim mi bi de camasirlari :D
Bence önce eve gidip makineyi çalıştırın. Ardından en etkili parfümünüzü kullanın. Sonra bisikleti tamire verin. Oradan bir markete uğrayın. Bi Nutella alın, hocanıza götürün. Hocanıza geç kaldığınız için ne kadar üzgün olduğunuzu belirtin. Eğer içinde birazcık insanlık varsa affedecektir.:D:D:D:D:D

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence önce eve gidip makineyi çalıştırın. Ardından en etkili parfümünüzü kullanın. Sonra bisikleti tamire verin. Oradan bir markete uğrayın. Bi Nutella alın, hocanıza götürün. Hocanıza geç kaldığınız için ne kadar üzgün olduğunuzu belirtin. Eğer içinde birazcık insanlık varsa affedecektir.:D:D:D:D:D

En etkili parfumumu fislatip hocaya nutellayla gittigimi dusunemiyorum Elle hanim :D:D:D

H

Herobabyfb

Misafir

En etkili parfumumu fislatip hocaya nutellayla gittigimi dusunemiyorum Elle hanim :D:D:D

Benim stajyerler çok büyük bir kabahat işledikleri zaman bana hep Nutella ile gelirler. Ordan genelleme yaptıydım. :D:D:D

Bu postlarda sanal reklam vardır :D

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
Eşimin bugün günü vardı
Günde yediklerinizden bir kombo tabak hazırla demiştim :D:D:D:D:D
muhtemelen artanlardan demişssinizdir hocam :)
akşama gelir kombo tabak: kenarları fazla kızarmış kekler ,börekler falan :))
annem in günü olunca hep öyle olurdu:D bize hep yanıklar kalırdı :)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
İnşallah yarın dünyanın en tatlı, en yakışıklı yeğeni; canımın parçası Batuhan'ım geliyor. Baltopu tam 8,5 yaşında. Okulunda çok ama çok başarılı. Son zamanlarda fazlasıyla sessizleşince annesi onu bir çocuk psikiyatristine götürdü. Doktora bizi yani halalarını, babannesini çok özlediğini ve bu özleme dayanamadığını anlattı. Bunun üzerine annesi zaten yakın bir akrabanın düğünü için Samsun'dan İstanbul'a gelecekken, geliş sebebi miniğin bizi görmesine evrildi. Bizde bir hafta kalacaklar. Onu boş zamanlarımda ben gezdireceğim. Çok heyecanlıyım. Onu öyle özlemişim ki...