Dizi Karakterleri ve Parfümleri

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Merhabalar,
Hepimiz televizyondan ya da internetten olsun bir çok diziyi takip ediyoruz. Benim de aklıma izlediğimiz dizilerdeki karakterleri, dizideki rolleri ile örtüşecek parfümlerle eşleştirmek geldi.
Dizi: Game of Thrones
Tywin Lennister:
CK Obsession (1986)
Baharatlı, otorite sahibi, tam bir olgun erkek kokusu. Odayı dolduracak cinsten de bir yayılımı var.
Jaime Lennister: Creed Aventus
Başarılı bir asker, akıllı bir adam. Dizide karakteri üzerinde en çok değişime uğramış kişi. Tıpkı bir batch'i bir batch'ini tutmayan Aventus gibi :)
Jon Snow: D&G The One Edp
Bu karakteri sevmemek imkansız
Tyrion Lennister: Bentley İntense
Dizide sürekli içki içen bir karakter. Çok akıllı ve kendinde güvenerek kararlar alıyor. Niş ayarında bir parfüm olan bentley intense tam tyrion'a göre bir parfüm.
Ned Stark: Eau Sauvage Parfum
Karakterkli, lider kişinin kokusu.
Oberyn Martel: A*Men
Bir çok şey yaşadım, dünyadaki bütün zevkleri tattım diyen adamın kokusu budur. Dışarıdan kimin ne düşündüğü umrunda değildir.
Bronn: Dior Fahrenheit
Parayı bulsa sizi yarı yolda bırakacak biri bu parfümü kullanır. Seveni kadar sevmeyeni de çok.
Faceless Man: Mugler Cologne
En büyük yeteneği kılık değiştirmek olan birinin iz bırakmadan kullanacağı parfüm budur.
Euron Greyjoy: Gucci Guilty Absolute
Ne istediğini ve yapacağını bilen fakat çevresi tarafından sevilmeyen ve itici bulunan adamın kokusu.

Şimdilik bunlar çıktı. Aynı ya da farklı dizi fark etmeksizin, spoiler'a kaçmadan sizlerin de bu tarz incelemeleriniz bekliyorum :)

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Yeni sezon şerefine başlığı up'lıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: MD

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Daenerys Targaryen: Zoologist Tyrannosaurus Deluxe