Canlı ve Ferah Niş Parfümler

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Merhabalar arkadaşlar, iyi forumlar herkese. Canlı ve ferah koku tarzı favorimdir. Sizlerden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Elimden geldiğince dekant alıp deniyorum kokuları. Bu konu hakkında tavsiye ve tecrübelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
güzel koku ama ben sevemedim dekant almıştım. onun haricinde denediklerim
Aventus : güzel hoş koku ama o kadar da abartıldığı gibi değil eski batchlerine kıyasla
viw : güzel hoş koku fakat bana çok şekerli geldi uzun kullanımda sıkıyor
millesime imperial : creed firmasında şu ana kadar denediklerimin en iyisi kokusu muazzam ama kalıcılık düşük :(

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
arkadaşlar fragranticada herkes xerjoff nio'yu önermiş aranızda bu kokuyun deneyen arkadaşlar var mı acaba ?

Anofta

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
arkadaşlar fragranticada herkes xerjoff nio'yu önermiş aranızda bu kokuyun deneyen arkadaşlar var mı acaba ?

Xerjoff'un yazlıkları güzeldir; Nio, Renaissance ve Fiero. Nio; bergamot ve nerolinin başarılı kullanıldığı yeşil yanı belirgin bir koku. Başlangıç ve orta bölümler çok güzel, sadece son bölümde bir sabunsulaşma var. Yaşadığınız şehir sıcak ve nemli ise en performanslı kokunun dahi işe yaramayacağı bu aylarda, Xerjoff gibi pahalı kokular yerine, performans beklentisi taşımadan, seveceğiniz ekonomik kokulardan fısır fısır kullanmak daha doğru olur düşüncesindeyim. Bu yüzden designer yazlıkların yanı sıra ADP ve Mancera kokularını (Cedrat Boise, Lemon Line, Wild Fruits) denemenizi öneririm.

Fatal1ty

Pure Parfum
Xerjoff Nio
Adp nin Blue serisi
Mancera Cedrat Boise ve Wild Fruits
İlk aklıma gelenler

Forsy

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Chanel blue edt , Mancera Cedrat boise , Creed Aventus ve Git.

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Niş değil tabiki ama ferah parfüm olarak Azzaro chrome gelir aklıma hep.Kalıcılık sıfır ama kokusu hoşuma gider herseferinde..

Ntmm22

Pure Parfum
xerjoff rönesans nio güzeldir ama özellikle nio sadece limon ferahlığı vermeyen hem ferah hem derin parfüm olarak görüyorum en güzeli aldım ama parasından ötürü pişmanlığım var açıkcası. mugler cologne dior homme cologne tarzı kokuları yazın çok severek kullanıyorum bu türün en güzeli bence creed original vetiver ama onca parayı 3 saat sonra uçaçak kokulara vermiyorum şahsen chanel allure homme sport vs gibi kokular yazın ferah parfüm ihtiyacını karşılar bol bol sıkabilirsiniz aklınız kalmaz diye düşünüyorum.