Acqua di Parma- Colonia Club

asumer

Founder Administrator
Yönetici
nd.31424.jpg

Herkese merhabalar uzun bir aranın ardından forumumuza geri dönüşümü yeni bir parfümün çıkış haberiyle yapmak istedim.italyan tarzı'nın en eski ve köklü temsilcilerinden ve benimde favori markalarımdan biri olan acqua di parma'nın colonia serisine yeni bir üye daha eklenmiş geçtiğimiz günlerde.herzamanki klasik adp şişesinden farklı olarak yemyeşil bir tema tercih edilmiş.acaba kokunun genel karakteri ve performansı nasıl olacak diye merakla beklemekteyim.fragrantica'da açıklanan notalar ve yorumlara baktığımda turunçgilli bir fujer tarzı beklemekteyim.bir an evvel elimize gelse de denesek diyorum şimdiden

maksimum warp

Eau de Toilette
Benimde uzun zamandır merak ettiğim ve denemek için sabırsızlandığım bir parfüm. Hani olurda bir splitte yer alırsa şimdiden adımı yazdırabilirim.

BaddestMan

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Acqua di Parma'nın hiç bir parfümünü deneyemedim henüz fakat en merak ettiğim markalardan.Önceleri Sevil'de bulunuyodu fakat artık tedarik etmiyolar sanırım.

debian_lnx

Eau de Parfum
Eskiden normal nette sitelerde boy gösterirken şimdi neredeyse reklam olacak kusura bakmayın Beymen sitelerinde arıyoruz...((