İmza Kokunuz

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
2012 - One Million
2013 - Invictus
2014 - Black Orchid
2015 - Noir Extreme (ilk çıktığında almıştım)
2016 - Tobacco Vanille
2017 - Tuscan Leather
-Yeni devrimin başlangıcı-
2018 - Bond Amber, Fidelis, Aventus, Opus V (favoriler)
2019 - Şimdilik bilinmiyor

fyodor

Eau de Parfum
2012 - One Million
2013 - Invictus
2014 - Black Orchid
2015 - Noir Extreme (ilk çıktığında almıştım)
2016 - Tobacco Vanille
2017 - Tuscan Leather
-Yeni devrimin başlangıcı-
2018 - Bond Amber, Fidelis, Aventus, Opus V (favoriler)
2019 - Şimdilik bilinmiyor
Maşallah hocam tanzimat ıslahat meşrutiyet derken bir devrim ile cumhuriyet e geçmiş gibisiniz Bence imza kokusundan çok yıllar içinde parfümlere bakış açınızdaki değişimi yansıtıyor bu liste. Başka bir başlık altında hepimiz yazabiliriz bunu aslında. Güzel olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Maşallah hocam tanzimat ıslahat meşrutiyet derken bir devrim ile cumhuriyet e geçmiş gibisiniz Bence imza kokusundan çok yıllar içinde parfümlere bakış açınızdaki değişimi yansıtıyor bu liste. Başka bir başlık altında hepimiz yazabiliriz bunu aslında. Güzel olur

Teşekkür ederim hocam :)

Hayat olaylarındaki tesadüfler neticesinde bir çok kokuyu bu yıl //Forumlar özellikle de Sizler sayesinde// keşfettiğim için bambaşka bir dönüm noktası oldu benim için, bu sebeple geçmişi de vurgulamak istedim. Selamlar

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
ben ayran gönüllüyüm parfüm konusunda, bir tanesine imza kokum diyemem..
kokuların hepsine sahip olmak gibi ütopik isteğim var sadece :)
Al benden de o kadar yıllardır haşır neşir olduğum kokuların hiçbirini digerinden ayıramıyorum hepsi benim olsun hepsi imzam olsun istiyorum :)

fyodor

Eau de Parfum
Teşekkür ederim hocam :)

Hayat olaylarındaki tesadüfler neticesinde bir çok kokuyu bu yıl //Forumlar özellikle de Sizler sayesinde// keşfettiğim için bambaşka bir dönüm noktası oldu benim için, bu sebeple geçmişi de vurgulamak istedim. Selamlar
Bu söyledikleriniz hepimiz için geçerli. Hepimiz biraraya gelince daha çok şey öğreniyor daha çok koku deneyimleyebiliyoruz. Forumlar amacına bu şekilde ulaşmış oluyor sanırım

• Beğen
Tepkiler: HT

baron

Eau de Parfum
İssey Miyake Leau Dissey. Evet bilinen bir koku ama ben çok sevdiğimden hep bunu kullanırdım.Çevremdeki herkeste yakıştırırdı.Ama son aldığım şişenin performansı çok kötüydü.Sık sık tazelemek gerekiyordu.Bende daha güçlü kokulara yöneldim.Ama rekor kendisindedir.

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
İlkokul ve lise yıllarımda kesinlikle ama kesinlikle tartışmasız JPG - Le Male idi. Hatta üniversitede de kullanmaya devam ettim ama 5 senedir bu kokuyu kullanmıyorum. Son 5 senede birçok koku denedim ama hiçbiri Le Male gibi uzunca süre ve severek kullandığım kokular olmadı. Belki bundan sonra tekrar bir imza kokum olur kim bilir..
P.S: Mevcut parfümlerimi bile (Cuir Cannage, Aventus, Oajan) öyle bayıla bayıla kullandığım söylenemez. Sadece LIDGE'e (2014 batch) aşığım ama bitecek korkusuyla çok çok nadir kullanıyorum.

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Bence imza parfum olayi adami sikar misal param olsaydi kis icin naxos ,new york intense,le male,herod ve bleu chaneli donusumlu olarak kullanmak isterdim gerci bleu chanel tam kis parfumu sayilmaz 4 mevsim de kullanilir ama kis icin bu saydigim 5 tanesini imza parfumum yapmak isterdim :)

Scentinel

Pure Parfum
Satış Onaylı
Designer parfümlerden oluşan bir koleksiyona sahip olduğumdan dolayı listemi ona göre belirleyeceğim.
Sonbahar-Kış / JPG - Ultra Male. Beni asla yarı yolda bırakmadı ve sürekli olarak iltifatlar eşliğinde kullandığım parfümün adı öğrenilmeye çalışıldı. Sonunda, kullanımına bazı sınırlılıklar getirildi! Vanilya tutkunu biri olduğum için koleksiyonuma kattığım Giorgio Armani - Code Absolu, havaların biraz daha soğumasıyla sahnedeki yerini alacak. :)
İlkbahar - Yaz / Paco Rabanne - One Million Lucky. 2018 yılında raflarda yerini alan bu yeni gourmand tarzdaki flanker, dozajı doğru ayarlandığında sıcak Yaz geceleri için de oldukça güzel övgüler toplamayı başarıyor.