Xerjoff "V" Collection (Sospiro Artık Yok)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Merhaba dostlar. Xerjoff markası kendi çatısı altında bulunan Sospiro markasını sonlandırdığını duyurdu. Bundan sonra kokularını Xerjoff ismiyle çıkaracak ve yine sospirodaki gibi kumaş tarzı kaplanmış şişelerde olacaklar.

Piyasaya önce erba pura ve accento yu sunacak olan markadan ilk görsel de geldi. Hayırlı olmasını dileyelim:)

Screenshot_20190516_005424.jpg

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Merhaba dostlar. Xerjoff markası kendi çatısı altında bulunan Sospiro markasını sonlandırdığını duyurdu. Bundan sonra kokularını Xerjoff ismiyle çıkaracak ve yine sospirodaki gibi kumaş tarzı kaplanmış şişelerde olacaklar.

Piyasaya önce erba pura ve accento yu sunacak olan markadan ilk görsel de geldi. Hayırlı olmasını dileyelim:)

Ekli dosyayı görüntüle 11828
Şişe çok şık olmuş ama Eminim artık fiyatlarıda şık olacak çünkü Sospiro bir tık daha uygundu :) Gidip accentomu kucağıma alıp sevesim geldi ilerde kıymete biner

ERGUN

Administrator
Yönetici
Sospiro bence Xerjoff için çok da gerekli olmayan bir alt markaydı isabet olmuş. Bu kadar çok sayıda parfüm çıkarmalarını da çok olumlu bulmuyorum. Marka değerine zarar veren bir durum.

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Sospiro’nun kumaş kaplı şişe tasarımına sadık kalınması hoş bir detay olmuş.
Ancak koku farkı olmamasına rağmen fiyat farkı olacağını düşünüyorum.
Sospiro sevenler eski şişelerden bulup kenara atsa iyi olabilir.
Tiziana Terenzi de V Canto için yapar mı acaba aynı şeyi? Malum, esinlenmeyi çok sever de kendileri :)

Temuçin özkaya

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Sospiro bence Xerjoff için çok da gerekli olmayan bir alt markaydı isabet olmuş. Bu kadar çok sayıda parfüm çıkarmalarını da çok olumlu bulmuyorum. Marka değerine zarar veren bir durum.
Kesinlikle katılıyorum hocam sospironun hiç gereği yok xerjoff zaten adıyla satıyor parfümü fazla parfüm çıkartması konusunda da hak veriyorum 3 tane birden çıktığı zaman haliyle insan 3 ünden birisi seçmek zorunda hissediyor kendini ve bu diyor zamana yaysalar daha mantıklı olur diğerleri arada kaynayıp gidiyor değerleri bilinemeden sönüp gidiyor bir çoğu