Versace Dylan Blue

FFragrance

Eau de Toilette
Genel beğenisi yüksek BDC ve Sauvage göre çok daha tatlı açılıyor koku oturduğunda gerçekten iki parfümün arasında sanki BDC'ye daha yakın ama BDC kadar kaliteli koktuğu söylenemez bu bana göre fiyatıyla doğru orantılı kendi fiyat klasmanında alınabilecek en iyi ferah/aquatic parfüm

Son düzenleme:

MODDANGER

Eau de Cologne
Tam bir F/P ürünü 2019 başlarında kör alış yapıp aldım.Hem koku olarak hemde kalıcılık olarak baya iyiydi.

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Yani bana kalırsada yaz için alınabilecek bir parfüm malum genel beğeniye uygun kalıcılık silajı normal en iyi yanıda fiyatı diyebilirim risksiz

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Gayet güzel bir koku sıkılmadan kullanabiliyorum.

L’aventus

Eau de Toilette
Kullanacak 1-2 parfümüm olsun herkes beğensin her ortamda kullanayım ve biraz da kalıcı olsun.He bi de pahali olmasın :) Versace güzel bir iş çıkarmış.Rahatlıkla önerebileceğim ve sevdiğim bir koku.Alır kullanır mıyım?Belki cok ucuza denk gelirse 50 ml en fazla

umutt

Eau de Cologne
ben çok yavan buldum. geçen gün boynerde denedim. koku güzelliği olarak bana çok basit geldi. her ortama gider. ilkbahar yaz için kullanılabilecek bir koku olmuş.

Mrtpcu

Eau de Toilette
Evet üst düzey bir içeriğe, çok kaliteli bir harmana sahip olmasada, bence f/p oranı gayet iyi bir seviyede olan, üzerine çok düşünülmeden rahat rahat sıkılıp çıkılabilen, kıyafet, mekan, mevsim, ortam gibi takıntıları olmayan övgü ve beğeni kısmında da görece başarılı bir arkadaş bence. Evet şişeli de var bu arkadaştan:)

Son düzenleme: