Une nuit a bali - Suma oriental

• Konbuyu başlatan Herobabyfb
  • Başlangıç tarihi
H

harunozkan89

Misafir
Muharrem hocam naptın sen sahane bı ınceleme.olmus, cok profesyonel, devamını da beklıyo olucam
Bu arada rom u alamama konusu bnm de dıkkatımı cekmıstı. Yok gıbı demıstım. Ve tende denememıstım tende de test edıcem
Kelle paca halı saha mevzusuna da katılıyorum:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

fuat

Extrait de Parfum
Çok güzel inceleme olmuş Muharrem hocam...Kokuyu çok merak ediyordum,şimdi mutlaka denenecekler listemde başa güreşiyor...Elinize emeğinize sağlık

Babaerenler

Pure Parfum
Satış Onaylı
Zevkle okudum Muharrem abi. Denenecek listesine kaydettirdi bu yazı kalemine sağlık. :)

Ezail

Pure Parfum
Muharrem bey güzel tasvir olmuş bu parfümü nereden temin edilebiliriz maliyeti ne kadar?

cantona8

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence en buyuk eksisi farkedilirliginin dusuk olmasi. Cok fazla tene yaklasiyor. :/

H

Herobabyfb

Misafir
Değerli yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Parfüm araştırdığım kadarıyla Türkiye' de satılmıyor henüz. Kuvvetli bir koku olmasından mütevellit burun çabuk alışıyor tene yakın gibi hissetmek gayet doğal diye düşünüyorum. Zira saatler sonra bile çevremden adını sordurmuştur :) Demek ki biz algılayamasak da çevreden gümbür gümbür duyuluyor.

Sedat

Eau de Cologne
Selamlar Hocam Yorumunuz mükemmel ötesi ; ama ben bu kokuyu bir aydır yurtdışından satın almaya çalışıyorum maalesef pay pal olmadığı için alamadım. Bu kokuyu nasıl temin ederim lütfen yardımcı olun teşekkür ederim şimdiden

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Selamlar Hocam Yorumunuz mükemmel ötesi ; ama ben bu kokuyu bir aydır yurtdışından satın almaya çalışıyorum maalesef pay pal olmadığı için alamadım. Bu kokuyu nasıl temin ederim lütfen yardımcı olun teşekkür ederim şimdiden
Adresinizi yazarsaniz size 5 ml hediye olarak gonderebilirim.Istanbuldaysaniz bulusuruz birgun

Ezail

Pure Parfum
Merak ettiğim bir parça arkadaş gayet güzel tarif etmiş saygılar