Ultra Male tarzı tatlı parfüm önerisi.

dora.taylan

Eau de Cologne
Ultra Male DNA'sına sahip; tatlı, genç, sakızımsı, çok maskülen olmayan bir parfüm arıyorum. Pure XS böyle bir kokuymuş sanırım henüz koklamadım ama denemeyi düşünüyorum. Ultra Male'ı yeni bitirdim fakat tekrar almak yerine başka bir alternatif denemek istedim.

dora.taylan

Eau de Cologne
Armani Code Absolu benzer tarzda bir koku, performansı da son derece iyi.
Armani'den Code Profumo-Absolu, Stronger W You kokularının hepsi tatlı ve sakızımsı sanırım. Merkeze yakın olsam deneyeceğim ama küçük ilçedeyim maalesef. Kokladıysanız bu üçü nasıl karakterlere sahip kendi aralarında?

K

kuzgun1984

Misafir
bu tarzı sevmemekle beraber 1 million lucky . ultramale esintileri var. bahsettiğiniz pure xs benim midemi bulandırdı. ondansa ultramale daha güzel bence.

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Armani'den Code Profumo-Absolu, Stronger W You kokularının hepsi tatlı ve sakızımsı sanırım. Merkeze yakın olsam deneyeceğim ama küçük ilçedeyim maalesef. Kokladıysanız bu üçü nasıl karakterlere sahip kendi aralarında?

Armani code profumo ve absolu yakın birbirine. İkisi de açılışta Ultra Male'ye benziyor biraz.
Profumo daha tatlı, absolu biraz daha iyileştirilmiş hali bana göre, daha fazla kullanılabilirliğe sahip.

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
En yeni çıkan Paco Rabanne Invictus Legend isteklerini çokça karşılayabilir

cagataysumer

Eau de Parfum
En yeni çıkan Paco Rabanne Invictus Legend isteklerini çokça karşılayabilir

İnvictus Legend, Aqua'nın daha çiğ kokan ve eklenen baharatlar ile daha da maskülen bir yapıya bürünmüş hali gibi gelmişti bana, Ultra Male benzerliği veya tatlı sakız hissi alamamıştım ben, karıştırıyor olmayasınız?

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bir mağazaya giderseniz Boyner Sephora türevi tatlı genç işi bir parfüm arıyorum derseniz size gösterecekleri sayılı parfümlerdendir bende olduğu ve deneyimlediğim için aynı zamanda tatlı genç işi bir parfüm olduğunu düşündüğüm için yazdım deneyeceği zaman beğeneceğini düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cagataysumer

Eau de Parfum
Bir mağazaya giderseniz Boyner Sephora türevi tatlı genç işi bir parfüm arıyorum derseniz size gösterecekleri sayılı parfümlerdendir bende olduğu ve deneyimlediğim için aynı zamanda tatlı genç işi bir parfüm olduğunu düşündüğüm için yazdım deneyeceği zaman beğeneceğini düşünüyorum

Tamam ama arkadaşımızın istediği parfüm tanımı ile uymuyor, sadece genç işi ve tatlı yazmamış ayrıca Legend'in tatlılığıda çok az o tarzda değil yani.

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Amacının ne olduğunu anlayamadım kuzgun1984 gider bir mağazaya yada decant alır dener beğenir isteklerini karşılar karşılamaz başlığı açan soruyu soran tavsiye almak isteyen sen değilsin ki konuyu başka yerlere getiriyorsun istediklerini karşılayacak bir parfüm önerisi yaptım yorum onun ayrıca baharatlı dediğin kokuda en az hissedilen ve hatta hissedilmeyen derecede baharat kullanılmış amber ise en çok hissedilir halde

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ayrıca yardımcı olmak istiyorsan benim önerdiğimden daha çok hitap eden bir parfüm yazarsın oraya amacın farklı ise bilemem tabi

cagataysumer

Eau de Parfum
Amacının ne olduğunu anlayamadım kuzgun1984 gider bir mağazaya yada decant alır dener beğenir isteklerini karşılar karşılamaz başlığı açan soruyu soran tavsiye almak isteyen sen değilsin ki konuyu başka yerlere getiriyorsun istediklerini karşılayacak bir parfüm önerisi yaptım yorum onun ayrıca baharatlı dediğin kokuda en az hissedilen ve hatta hissedilmeyen derecede baharat kullanılmış amber ise en çok hissedilir halde

Niye bir amacım olsun anlamadım, sadece önerdiğiniz parfümün @dora.taylan 'ın aradığı kriterlere uymadığını düşündüğümü yani fikrimi belirttim, ufak fikir ayrılıklarına düşmemiz çok normal değil mi? Tabii önerecektim zaten Paco Rabanne Pure Xs Night'a bakabilirsiniz @dora.taylan bey.

Ayrıca yorum kasmak adına eski konuları hortlattığınız için kendi adıma teşekkür etmek isterim, bu sayede eski konulardan da haberdar olmuş oluyorum:)

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Niye bir amacım olsun anlamadım, sadece önerdiğiniz parfümün @dora.taylan 'ın aradığı kriterlere uymadığını düşündüğümü yani fikrimi belirttim, ufak fikir ayrılıklarına düşmemiz çok normal değil mi? Tabii önerecektim zaten Paco Rabanne Pure Xs Night'a bakabilirsiniz @dora.taylan bey.

Ayrıca yorum kasmak adına eski konuları hortlattığınız için kendi adıma teşekkür etmek isterim, bu sayede eski konulardan da haberdar olmuş oluyorum:)
Yorum kasma niyeti olan biri olsaydım sizin gibi birisinin yazdığına ek bi şeyler yazmaya çalışırdım ben sadece öneri yaptım sonuçta yazdığı niteliklerin hepsine uyacak bir parfüm bilmiyorum ve çok zor nokta atışı yapmak herkesin belirli bir zevki var belki genç işi tatlı yerinden yakalayıp sevebileceğini düşündüm ek olarak ben çok deneyimli bir insan olduğumu söylediğimide hatırlamıyorum yardımcı olmak isterim sadece lütfen cevap yazmak isterseniz özelden yazın buraya daha bir şey yazmak istemiyorum moderatör ve yöneticilerimizde isterse 5 10 tane mesajımı eksiltebilirler hiç problem değil hakkımı helal ediyorum bu arada kuzgun1984 yazdım yanlışlıkla dora.taylan olacaktı o onuda düzelteyim

cagataysumer

Eau de Parfum
Yorum kasma niyeti olan biri olsaydım sizin gibi birisinin yazdığına ek bi şeyler yazmaya çalışırdım ben sadece öneri yaptım sonuçta yazdığı niteliklerin hepsine uyacak bir parfüm bilmiyorum ve çok zor nokta atışı yapmak herkesin belirli bir zevki var belki genç işi tatlı yerinden yakalayıp sevebileceğini düşündüm ek olarak ben çok deneyimli bir insan olduğumu söylediğimide hatırlamıyorum yardımcı olmak isterim sadece lütfen cevap yazmak isterseniz özelden yazın buraya daha bir şey yazmak istemiyorum moderatör ve yöneticilerimizde isterse 5 10 tane mesajımı eksiltebilirler hiç problem değil hakkımı helal ediyorum bu arada kuzgun1984 yazdım yanlışlıkla dora.taylan olacaktı o onuda düzelteyim

Teşekkür ederim, fikirlerinize saygı duyarım. Ben de sadece katılmadığımı söyledim ve kendi fikrimi belirttim, size özelden yazacağım bir şey yok. İyi geceler dilerim.

dora.taylan

Eau de Cologne

Çağatay bey tavsiye için sağolun Antalya merkez'e inince sephora'da tüm tavsiyeleri deneyeceğim Pure XS Night'ı da listeye yazdım. Bu arada XS serisinden Black XS hakkında çileklı sakız tarzı yorumlar okudum o nasıl bir koku acaba?

K

kuzgun1984

Misafir

anlamadım?? kuzgun1984 benim. konu neydi?