TATİL MEKANLARI

• Konbuyu başlatan Özgür
  • Başlangıç tarihi

wolvy

Eau de Toilette
Yakın zamanda gidip gezdim, Kapadokya yöresi muazzam. Aklınızın bir köşesinde bulunsun.

abdullah

Eau de Toilette
Arkadaşlar, ben turizmciyim ve Marmaris D-Maris te görevliyim
Grand Azur, Göcek, Kapadokya, Ayvalık tatil düşünürseniz elimden geldiğince destek olmaya çalışırım.

Serdar73

Pure Parfum
Satış Onaylı
küçük çocuklu aileler için Marmaris'te Grand Yazıcı yı , Belek ' te Belek Beach Resort u tavsiye ederim..özellikle belek beach resort ta servis ten oldukça memnun kalacaklardır ..Titanic ismi kadar iy ibir otel değil , Kervansaray Lara da hakeza öyle .. Fakat lara da ki barut otel gerçekten muhteşem .. Topkaı yada Kremlin Palace da yine çocuklu aileler için güzel tesislerdir ve aynı anda her iki otel den faydalanmakta ayrı bir güzellik ... Bekar arkdaşlar için kemer Merkezde ki liman caddesindeki 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı Fame Residence iyi seçim olacaktır .. Kemer bölgesinde biraz pahalı olmakla bilikte Güral Premier fazlasi ile memnun eder .. Kemere bakacak arakdaşlar tekirova yada çamyuva civarındaki otellere bakarlarsa daha iyi oolur zira deniz olarak kemer merkezden sonra en güzel deniz tekirovadadır.. Bölgedeki bütün rixos otelleri güzel hizmet sunar ve tabiki amara nın otelleri ... :)

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Titanic Otel'e gidiyorum hanımla kısmetse haftasonu. Bakalım hayırlısı dönüşte bir kaç kelime karalarım.

M

Mehmet

Misafir
Antalya'da bayrama otel arıyorum. 3 gece 4 gün UHD olsun ama ucuz olsun hem de güzel olsun. Hem de..

asumer

Founder Administrator
Yönetici
bodrum bodrum bodrum....gerisi hikaye bile değil

olcun

Extrait de Parfum
İzmir'e gittiğimde yolum Sakız adasına düştü. Kısaca özetlemek gerekirse, Balık bol ve çok taze, ahtapot kalamar ve karides gırla. Deniz ah deniz. Çeşme de uçuyorduk Sakız da cenneti bulduk.

21998400.jpg

Kara plaj Mavra Volia'nın taşlarından örnekler

BlackstonesofEmporios.jpg

Ceşme'nin ya yarısı kadar yada 1/3 ü kadar ödersiniz.

İnsanlar günlük vize de olduğu için balık yemeğe geliyorlar İzmir'den.

Araba kiralamak şart.

Plaj, restaurant ve gidilecek yerler detayı isteyenlere hazırladığım harita'yı gönderebilirim.

Son düzenleme:
M

Mehmet

Misafir
Bu arada, ne derseniz deyin. Dipkarpaz/Kıbrıs ın denizini tek geçerim.

erdem

Perfume Lover
Satış Onaylı
Geçen sene gittiğim Adrasan’a bu sene tekrar gitmeyi düşünüyorum.Oradan da Alanya’ya uğrayacam ama henüz kalacak yer ayarlamadım.2 yetişkin ve 2 çocuk için,2 günü nerede değerlendireyim,tavsiye edeceğiniz otel var mıdır dostlar.

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Gezi amaçlı 8 günlüğüne turla Paris-Amsterdam-Luxemburg-Brüksele gideceğim nasipse. Parfümler için önerebileceğiniz yerler var mıdır? Bize göre uygun fiyatlı ya da gezip görülesi dükkanlardan.

erdem

Perfume Lover
Satış Onaylı
Gezi amaçlı 8 günlüğüne turla Paris-Amsterdam-Luxemburg-Brüksele gideceğim nasipse. Parfümler için önerebileceğiniz yerler var mıdır? Bize göre uygun fiyatlı ya da gezip görülesi dükkanlardan.
Eğer Brükselden sonra güzergahınızda burugge varsa meydan civarına yakın parfümeriler var.Bizim buralara asla gelmeyen çeşitleri bulmak mümkün.

Ahmet35

Eau de Toilette
Hocam Utopia World oteli öneririm
Geçen sene gittiğim Adrasan’a bu sene tekrar gitmeyi düşünüyorum.Oradan da Alanya’ya uğrayacam ama henüz kalacak yer ayarlamadım.2 yetişkin ve 2 çocuk için,2 günü nerede değerlendireyim,tavsiye edeceğiniz otel var mıdır dostlar.

Burak Erkan

Pure Parfum
Satış Onaylı
Erken rezervasyon yaptırmadıktan sonra uygun otel bulmak çok zor oluyor . Artan dövizler nedeniyle yabancı turist daha fazla ülkemizi tercih ediyor

erdem

Perfume Lover
Satış Onaylı
Akşam haberlerde doluluk oranları yüzde seksenlere ulaştı diyorlardı.Yabancılar parsellemiş yine.Mart sonuna kadar yerli turist elini çabuk tutsun yer bulunmayacak diyorlar

almıla

Perfume Lover
Kedim olduğundan çok uzun süreli ve uzak yerlere gidemiyorum. Genelde Silifke dolaylarını tercih ediyorum ama bu sene için Bozyazıda bir yer ayırttım küçük butik bir otel. Eylül tatili çok severim Allah ömür verirse eylülde ordayım umarım güzeldir.

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı

Paris için Jovoy var tabii ilk akla gelen, Galeries Lafayette gibi alışveriş merkezlerinde de binlerce parfüm var ayrıca. Jean Paul Guerlain My Exlusive Collection da ilgini çekiyorsa deneyebilirsin, merkezde yani Şanzelize Caddesinde yeri. Amsterdam için Perfumelounge öneririm, misal Christophe Laudamiel'in The Zoo markasına bir bak derim Ekrem hocam :).

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Paris için Jovoy var tabii ilk akla gelen, Galeries Lafayette gibi alışveriş merkezlerinde de binlerce parfüm var ayrıca. Jean Paul Guerlain My Exlusive Collection da ilgini çekiyorsa deneyebilirsin, merkezde yani Şanzelize Caddesinde yeri. Amsterdam için Perfumelounge öneririm, misal Christophe Laudamiel'in The Zoo markasına bir bak derim Ekrem hocam :).
Öneriler için çok teşekkürler hocam hemen bir ekran görüntüsü alayım telefona:)