TAHAMMÜL EDEMEDİĞİNİZ PARFÜMLER

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bond No9 New York Amber

Sentetik oranı yüksek parfümlerin çoğu ( kısmen ambergris sentetik yağı, sentetik vanilya, sentetik kakao, sentetik ananas gibi notalar hariç ama kullanmamaya da özen gösteririm)..

Burberry Classic men hadi bir nebze gene

Christian Dior Higher ve serileri de kötü imiş dediler. 3 higher parfüm var şu an seride. Sucul koku yapmaya çalışmışlar gibi, çiçeksi ama anlamak ne mümkün.. Bayık sentetik bir parfüm..

Perry Ellis 360 derece white for men. tamamen sentetik, uzak durun..

uykum geldi yarın devam ederim inşallah..

Son düzenleme:

almıla

Perfume Lover
thierry mugler angel (çok çok mide bulantısı yaptı bende)
davidoff cool water (üstüne para verseler sıkmam)
Chanel No 5 ( chanel serisinden en sevmediğim. babaanne kokusu)
la vie est belle (şeker koması sebebi tekin acardan 400 tlye almıstım negatif yorumlardan ve koku içinde bayıldığımdan takasladım)
lancome hypnose (benşm tenimde ter gibi koktu böyle çok pis düşünmek bile istemiyorum)

asla almayacağım parfümler bunlar

A☆MEN

Perfume Lover
Sevenleri kizabilir ama chanel antaeus;koku hem cok bogucu hem cok eski ,sevenleri de belki de eskiyi hatirlatiyor diye seviyordur ama bende sadece uzaklasma hissi olusturuyor..

images (1).jpg

radmurat

Eau de Parfum
Oud içeren kokulara dayanamıyorum, bulantı yapıyor. Lalique kokuları özellikle tahammül edemediklerim. Alışırım, severim belki diye zaman zaman deniyorum ama nafile sonuç aynı. Ayrıca yorumlarına bakarak şişeli aldığım Givenchy xeryus rouge, benim için tam bir hayal kırıklığı oldu....

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Costume National Homme ile Giorgio Bevery Hils tahammül edemedim valla...((
İkisi de çok sevdiğim parfümler :) :D..

Kardeşim Tom Ford Jasmin Rouge 'a tahammül edemiyor. Az sıkıp deneyeyim, zaten az sıkılması lazım bu parfümün kesinlikle!!!!!!!!!!!... 2 fıs kıyafete, 1 fıs boyuna veya tersi.. Bu bile fazla olabilir mevsime göre falan..

Karakteri olmayan ve genelde silik parfümleri sevmediğimi yazmıştım. Birde kimi sentetik parfümün bile şerefi var ama kimi karaktersiz koku hatta en çok karaktersiz kokular, parfümler sentetiklerden oluyor..

AB pozitif kan grubundan mıdır nedir çok çeşitli yemek zevkim vardır çeşit çokluklu ve koku notalarının da çoğunu severim. Harman önemli oluyor o parfümü sevmekte :)..

Koku notaları da, parfüm notaları da insanlar gibi, her insanlar bir arada yaşayamıyabiliyor farklı yoğunlukta karakterlerde..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: