Sonbahar /kış mevsimi için designer parfüm onerisi

Sonbahar/ kış için hangisi uygundur?

• Dolce&gabana the one edp

Oy: 16 38.1%
  • Acqua di gio profumo

Oy: 2 4.8%
  • Channel allure home sport eau extreme

Oy: 1 2.4%
  • Bleu de channel edp

Oy: 6 14.3%
  • Dior sauvage edp

Oy: 5 11.9%
  • Jpg ultra male

Oy: 8 19.0%
  • Hugo boss bottled intense edp

Oy: 4 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    42

Good old days

Eau de Cologne
Arkadaşlar ankette de belirttiğim gibi bu mevsimler için parfum arayışındayım, aşırı şekerli kokuları sevmedigim için , bazı çok iyi parfümleri elemek zorunda kaldım değerli görüşlerinizi bekliyorum niş parfümleri yazmadım çünkü hem maddi açıdan zor hem de o kadar yüksek düzey bir koku tecrübesine sahip değilim:)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Ben sonbahar kış için bu listedeki en uygun parfümün -parfüm önermeyeceksek- The One olduğunu düşünüyorum

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
bunların dışında dior homme edt, intense, parfüm, guerlian lidge ve spicebomb extreme işinizi bir hayli görecektir.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
DG The One edp al bak keyfine :D

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
The one o ben yaz için sevmiştim sanki, herkes kış demiş:) umarım karıştırıyorumdur:)
Kış için ben; deri tütün, rom, paçuli notaları nı daha çok tercih ediyorum.
Bentley intense yada lidge tercihim

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
The one edp yazin bile kokusunu zor aldigim bi koku kişınhic denemedim.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
The One EDP’ye oy verdim ama Boss Bottled Intense EDP de kışa çok yakıştırdığım elmalı turta kokusudur. Intense EDP için ise tüm seri içinde kalıcılığı en iyi olanı deniyor. Tek dezavantajı açık versiyonlarını kullanan çok fazla insanımız olması.

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Bu arada buraya benim tavsiyem
-Dior - Fahrenheit Le Parfüm
-Bulunabilirse eski batch Costume National - Scent İntense
-Tom ford Noir EDP (erkek için olanı)
-Performansı düşük olsa da Bvlgari Man İn Black

eklenebilir.

YasinK91

Eau de Parfum
Cok var cok
Amen'ler
Midnight in Paris
JPG Ultra Male'a benim oyum gitti, cok tatli'da olsa sevdigim koku
JPG Le Male olur
JPG Le Male Essence de Parfum olur
Calvin Klein Obsession for Men, cok iyidir Tarcin agirlikli ( Fiyati'da Uygun)
Kürsat hocama katiliyorum Le Parfümde olur

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Martin Margiela by the fireplace
Prada L homme intense
Valentino Uomo
Mugler Pure Malt
Armani code profumo
Guerlain ideal edp
Armaf Craze
212 Vip Man
Ch man Prive
Ul chypre toscana

tfsi

Eau de Parfum
Prada amber intense- prada l’homme intense- dior homme intense- dior home parfüm- armani code profumo-armani eau de nuıt- jpg ultra male-tomfort noir intense- gucci intense oud- d.g.the one edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmeticz

Eau de Parfum
Telefondan girdiğim için anketi göremiyorum fakat kış için önerdiklerim.Dior Homme Parfum,Pure Malt,Tom Ford Noir Femme(extreme göre performansı daha iyi ve aynı kokuyorlar),Ysl la nuit de l'homme,Dolce Gabbana the One EDP,Spicebomb Extreme.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Bu oylamada bence Spicebomb extreme da olmalı. Kış için güzel alternatif

Good old days

Eau de Cologne
Dolce gabana edp aldım açıkçası benim için fiyasko oldu.Koku harika ama kalıcılık fark edilirlik yerlerde, galiba aşırı şekerli kokular sadece kalıcı ve dikkat çekici oluyor onlar da beni çok rahtsız ettiği için, aradığım tarzda bir parfümü artık bulmam imkansız gibi geliyor, o yüzden pes ediyorum artık, tavsiyeler için de hepinize tek tek teşekkür ederim.

remy

Pure Parfum
Dolce gabana edp aldım açıkçası benim için fiyasko oldu.Koku harika ama kalıcılık fark edilirlik yerlerde, galiba aşırı şekerli kokular sadece kalıcı ve dikkat çekici oluyor onlar da beni çok rahtsız ettiği için, aradığım tarzda bir parfümü artık bulmam imkansız gibi geliyor, o yüzden pes ediyorum artık, tavsiyeler için de hepinize tek tek teşekkür ederim.
Şekerli sevmiyorsaniz lalique Encre Noire A'lexterme veya sport olanlarını denemenizi tavsiye ederim.. yeterli düzeyde kalıcılık mevcut. 3 hatta 4 saate kadar da yanınızdan geçen biri rahatça kokuyu alabiliyor.. sonrasında ise yavaş yavaş etkisi azalıyor. Vetiver sevmiyorsaniz da encre serisine bulasmayin :)

furkany

Eau de Parfum
Liste sanki daha çok bahar-yaz kokuları gibi. Emre hocamın yazdığı listeye katılmakla beraber kışın deri notalı kokular güzel oluyor. Tom Ford Tuscan Leather, DHi eklenebilir. Valentino Uomo Intense'e +1 :)

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Dolce gabanna the one tarzi koku seviyorsaniz Martin Margiela Jazz Club'i deneyin kalicilik ve yayilim anlaminda memnun edecektir.

Aragon

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Kış parfümü tom ford noir bence