Sonbahar Kış Designer Parfüm Tavsiyeleriniz

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Merhabalar herkese. Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı şu günlerde parfümlere daha da zam gelmeden sizlerden sonbahar kış için parfüm tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem maksimum 600 ₺ civarı. Oud notası olmayan ve çok ağır olmamak kaydıyla bütün koku tarzları olabilir.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
önerileriniz için teşekkür ederim herkese. parfümlerin notalarına bakıp hoşuma gidenleri deneyeceğim

YasinK91

Eau de Parfum
Thierry Mugler - Amen
Bütün Amen'ler olur aslinda
Calvin klein - One Shock(tütünlü)
Calvin klein - Obsession for Men
odunsu ve baharatli:
YSL - Kouros
Davidoff Zino
Boss Man
Aramis Classic

Burberry:
London
Brit Rhythm

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tom Ford Noir Extreme kullanan var mı arkadaşlar aranızda ? koku notaları ilgimi çekti. vanilya notalalı parfümleri de severim. bu konudaki önerilerinizi de bekliyorum sizlerden :)

Mert Can 18588

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Tom Ford Noir Extreme kullanan var mı arkadaşlar aranızda ? koku notaları ilgimi çekti. vanilya notalalı parfümleri de severim. bu konudaki önerilerinizi de bekliyorum sizlerden :)
Enteresan bir koku. Sevdiyseniz kesinlikle iltifat alırsınız. Asil çekici bir koku seveni için. Kalite hissiyatı veren niş havasında bir parfüm. Soğuk havalarda insanın içini ısıtacak tatlılıkta. Yalnız bayan versiyonu alın deniyor koku olarak aynı ama daha güçlü deniyor, bir araştırın derim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

K

kuzgun1984

Misafir
guzel, genel begeniye de uygun. ama karakter yoksunlugu hissediliyor parfumde. basit bir koku bence.olsa da olur olmasa da.performansi da tatmin edici degil bir kisliga gore.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Enteresan bir koku. Sevdiyseniz kesinlikle iltifat alırsınız. Asil çekici bir koku seveni için. Kalite hissiyatı veren niş havasında bir parfüm. Soğuk havalarda insanın içini ısıtacak tatlılıkta. Yalnız bayan versiyonu alın deniyor koku olarak aynı ama daha güçlü deniyor, bir araştırın derim.

Pour femme versiyonunun daha iyi performans gösterdiğini ben de bir çok forumda okudum ve youtube da izledim. alt notaları bire bir şekilde benziyormuş sadece orta notalarında farklılık hissediliyormuş. femme versiyonu daha çiçeksi ve feminen bir havaya bürünüyormuş. ve pour femmeyi ülkemizde de satın alanların yarısından fazlası ilginç bir şekilde erkeklermiş :)

Mert Can 18588

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Pour femme versiyonunun daha iyi performans gösterdiğini ben de bir çok forumda okudum ve youtube da izledim. alt notaları bire bir şekilde benziyormuş sadece orta notalarında farklılık hissediliyormuş. femme versiyonu daha çiçeksi ve feminen bir havaya bürünüyormuş. ve pour femmeyi ülkemizde de satın alanların yarısından fazlası ilginç bir şekilde erkeklermiş :)
Gerçekten ilginç bir bilgi

Burak Erkan

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ben açıkcası Guerlain leri beğeniyorum . Guerlain LHomme Ideal edt ve edp ayrıca Lidge . Gucci İntense Oud da güzel . Zaten bi kokuyu herkesin beğenmesi mümkün değil ,

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Pure havana popüler , ama yeni halini beğenmedim . Sulandırılmış.