Sizin için en önemli deri kokusu hangisi?

Altunfırat

Eau de Toilette
Kimse Parfum De Marly Godolphin'den bahsetmemis. Bence Tuscan Leather cizgisinde ancak cok iyi islenmis meyve notalari ile Tuscan Leather'in bir tik onunde ve daha giyilebilir.

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu arada bois 1920 oro yuda bir kenarda tutmak lazım koku güzelliği olarak suede et safran dan bir tık ötede fakat kalıcılık bir tık altta.

aytaç

Eau de Toilette
bu listeden sadece tuscan leather ve hard leather ı seçerim ben. deri zor ve bol seçenekli bir kategori. tarzına rengine ve kullanım alanına göre bir skalaya oturtularak pek çok farklı kokuyu deneyimleyebilirsiniz. hatta işe deri notasını araştırarak köklerini elde edilişini pek çok farklı kaynaktan bulabilirsiniz.

guerlain derby vintage
fahrenheit vintage / pascal morabito or black vintage
hermes belami/puredistance m
robert piguet bandit/ knize ten
chanel antaeus/ mona di orio cuir
etat libre dorange vierges et torreros/ montale aoud cuir d'arabie
nishane afrika olifant/ysl kouros vintage
bulgari black/ eldo tom of finland

vb ikili karşılaştırmalar ve deri kokusunun ne sekilde elde edildiğine dair yöntemlerle ilgili bilgi sahibi olursanız ciddi yol katedebilirsiniz
zaten benim saycağım bazı kokuları saymışsınız gayet güzel tercihler birde şunu sorucam bunlardan kalıcılık ve yoğunluk açısından sizin hoşunuza en çok giden hangi parfüm oldu merak ettim

Son düzenleme:

debian_lnx

Eau de Parfum
Davidoff leather blend de fena sayılmaz aslında direkt deri temalı parfümler değil de nota yayılımında deri içeren parfümler daha hoş kokular sunuyor

HakanA

Pure Parfum
Satış Onaylı
Acqua di Parma Colonia Leather. Edc olmasına rağmen çok kalıcı ve bence 4 mevsim de (yazın akşamları, sabahları zor olabilir) kullanabileceğimiz, açılışı da çok taze bir deri parfümü yapmışlar. Bu kokuyla ilginç bir tespitim var çevremdeki erkekler bu parfümü severken kadınlar pek hoşlanmıyor. :)

ilkerkepce

Extrait de Parfum
Tuscan leather deri kokuları arasında kalitesi tartışmasız bence..

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERGUN

Administrator
Yönetici
son zamanlarda en hoşuma giden deri yorumu bu arkadaş. yalnızca bir deri parfümü olmanın çok ötesinde bir eser.

ee.jpg

fyodor

Eau de Parfum
Tuscan leather o beğenmeyen ender kişilerden biriyim sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Valentino uomo intense yumusak ve pürüzsüz bir deri

Forsy

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Schwarzlose Berlin Leder 6
Clive C
Dg Velvet exotic leather
Deri notalı sevdiğim ve günlük kullanıma uygun olduğunu düşündüğüm parfümler.

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Roja Fetish
Knize
Puredistance M
Tom Ford Tuscan Leather
Ysl Noble Leather(meyveli tatlıgenel beğeni kokusu)
Tom Ford Ombre Leather
TT Kaff
Ferrari Leather Essence (fiyatına göre kaliteli bir koku)

Ntmm22

Pure Parfum
Deri kokusunu gerçekçiyse özellikle pek sevmiyorum, valentinoda armani code da ve hatta guerlain ideal edp de deri vardı hatırladığım kadarıyla hatta hatta spice bomb da bile deri var diyen youtuberlar vardı, şahsen ben bu parfümlerin deri notalarını hissedemiyorum zannediyorum tecrübesizlikten ama bu tarz deri kullanımını seviyorum diyelim. Ama ombre leather tuscan leather gibi derileri sevmiyorum.

Molossus

Eau de Toilette
Ombre leather' in görece minimal kompozisyonu beni çok etkiledi. Yakın zamanda denediğim parfümler arasında en beğendiğim olduğunu söyleyebilirim.

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
house of matriarch sex magic - parfümün katmanlı yapısı, derinin kullanılış şekli, notaların doğallığı açısından deri temalı parfümlerde zirvededir.

özgür

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Montale oud laather ı çok beğendim çok fazla leather notasıyla aram yoktur.

K

kuzgun1984

Misafir
dhp. ama ilk batch hariç,ondaki deri yoğundu açıkçası.

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Adp leather tam bir deri kokusu denemizi tavsiye ederim Nishane Suet Safranda çok iyidir