2020 YENİ YÜZÜMÜZ (Site Logo)

2020 Yeni Logo seçimi

• 1. sıradaki logo

Oy: 3 18.8%
  • 2. sıradaki logo

Oy: 5 31.3%
  • 3. sıradaki logo

• 4. sıradaki logo

• 5. sıradaki logo

Oy: 0 0.0%
  • 6. sıradaki logo

Oy: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
hocam ellerinize sağlık hepsi birbirinden güzel olmuş ama 1-2 daha albenili sanki :)

ERGUN

Administrator
Yönetici
emrah hocam ben de 3 ü beğendim, yalnız kapaksız şişe olup fıslatma efekti verilirse daha hoş olur gibi geldi :)

asumer

Founder Administrator
Yönetici
1 numara güzel.fakat şişeyi shalimar ya da katal şişe derby formatıyla değişirsek daha güzel olabilir

Babaerenler

Pure Parfum
Satış Onaylı
TERCİHLERİ ALALIM ;)

ARZU EDERLERSE SONRASINDA YÖNETİCİ ARKADAŞLAR SİTEYE ENTEGRE EDER.
(Yükleyecek arkadaşa pdf,png olarak mail atarım. Benimle iletişime geçebilir)

Erkan kankama selamlar :cool:

Ekli dosyayı görüntüle 12521
Şahsi kanaatim 1 numara. Bitişik bir kokuyorum yazısı foruma katıldığımdan bu yana anlam karmaşasına müsait gelmiştir her nedense bana. Bu arada elinize sağlık hocam.

Ntmm22

Pure Parfum
Bir anket yapılırsa oyum dört numaradan yana renk ve yazı çok hoşuma gitti. Daha önce sordugunuz site logosunuda ekleyebilirseniz bence güzel olur, değişiklikte fayda var:) ki ben turuncuyu da gayet begeniyorum aslında

ERGUN

Administrator
Yönetici
Selamlar,

Sitedeki turuncu renkler bana çok itici ve demode geliyor. Yeni yılda radikal değişikliklere gitmek gerekiyor. İnsanlarda ilgi ve merak uyandıran bir kaç çalışma yaptım. @MD @Erkan Ağa @asumer @Benan @rasta82 @Ertuğrul @azzura

eline sağlık çok güzel bi çalışma olmuş. yalnız senin görüşünün aksine ben turuncu rengin gözü rahatlattığını düşünüyorum özellikle de uzun süre siteyi kullanırken, dolayısıyla 2 numara ve 1 numara bunların içinden en beğendiklerim oldu. bunlar olmasa da tercihim pastel renkli bir tasarımdan yana olur.

Mbstar

Moderator
Moderatör
Aslında turuncu rengimiz fena değil ama zamanla görsel olarak değişiklik istiyor insan Emeğinize sağlık Emrah hocam her biri güzel çalışma olmuş.