Shiseido Zen

Kokuesans

Eau de Toilette
Çok muazzam bir parfüm fark ettiğim notalar şeftali ve ananas orta notalarda menekşe ve sümbül bunlar daha baskın geldi... Lüx bir hissiyatı var ben burdayım dedirten harika cezbedici bir kombine olmuş kesinlikle bayanlara tavsiye ederim
images (4).jpg

almıla

Perfume Lover
Başta cok beğenmştim bi süre sonra sıradanlaşmaya basladı koku.. Chanel chance a yakın gelr bana hep ama chance ı da zeni de arkadaşıma hediye ettim sıkıldım galiba

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Başta cok beğenmştim bi süre sonra sıradanlaşmaya basladı koku.. Chanel chance a yakın gelr bana hep ama chance ı da zeni de arkadaşıma hediye ettim sıkıldım galiba
Doğrudur, yakın kokulardır. Ancak Zen bir tık daha hafif ve kalıcılık yönünden daha zayıf. Chance çok yüksek performanslı bana göre. Hediye etmene üzüldüm çünkü ikisi de zaman geçtikçe aranacak, özlenecek kokulardan.

almıla

Perfume Lover
Doğrudur, yakın kokulardır. Ancak Zen bir tık daha hafif ve kalıcılık yönünden daha zayıf. Chance çok yüksek performanslı bana göre. Hediye etmene üzüldüm çünkü ikisi de zaman geçtikçe aranacak, özlenecek kokulardan.
Yok canım daha özlemedim 6 ay oldu sanırım cok yer etmediler bende

Lal

Eau de Cologne
Çok sevdiğim kokulardan Zen. Erkek kullanımına da uygun bir koku olarak düşünüyorum. Ben de silajı ve kalıcığı çok iyiydi. Özledim bak şimdi almak gerek. Parfüm orucundayım, bir süre almak istemiyorum ama bakalım ne kadar dayanacağım...

NisanRayihası

Eau de Cologne
Bu parfümün decantını şuan kullanmaktayım. Kesinlikle uniseks olduğunu düşünüyorum, kadınlarda ve erkeklerde duruşunun farklı güzel olduğu kanısındayım. Bana ilginç bir şekilde dinginlik veren bir koku.

Ozhan

Pure Parfum
Kardeşimin uzun zamandır kullandığı 2-3 şişe bitirdiği bir parfüm olarak biliyorum kendisini