Puro Severler Buraya !

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Bu tematik forum puro severler icin gelsin :)
image-2017-06-30-14-58-09-jpg.5857

Ekli dosyalar

• IMAGE 2017-06-30 14:58:09.jpg
    IMAGE 2017-06-30 14:58:09.jpg
    161.7 KB · Görüntüleme: 1,185

LesPaul

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Puro içmiyor olmama rağmen bu tür kültürleri okumayı araştırmayı seviyorum geçen bir bbc belgeseli vardı puro ve tütün üzerine 2saat gayet keyif alarak izledim örneğin, böyle keyifleri olanlara yapıldığı yerleri gezmek görmek de nasip olur umarım:) benim hedef iskoçya:) bu başlık altında deneyimli arkadaşlar bilgilerini aktarırsa da seve seve okurum.

Son düzenleme:

MD

Founder Administrator
Yönetici
Doktor dedigin saglikli yasar;tutun urunleri de neymis :P
Yasal uyari: Doktorun dedigini yapin,yaptigini yapmayin :D
Bunlar hep paylaşımdan kaçınmak için yapılmış Kamu Spotları, farkında degilim sanma Burhanım :) sen çok sencil oldun yaaa :))))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sigara gibisi var mı ya puroda neymiş :) Şaka bir yana en temizi ikisine de bulaşmamak ama bırakmak imkansız gibi. Ne kadar azaltırsam azaltayım olmuyor. Daha önceleri 5-6 ay bırakmışlığım oldu ama her defasında tekrar başladım.

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Günlük olarak Cigarillo tüketmek keyifli oluyor.Puroları daha özel ve müsait zamanda tüketmek lazım :)
@asumer abi sağolsun Toscanello'yu keşfettim.Limonlu olanını kesinlikle öneririm

IMG_0219.JPG

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Sigara gibisi var mı ya puroda neymiş :) Şaka bir yana en temizi ikisine de bulaşmamak ama bırakmak imkansız gibi. Ne kadar azaltırsam azaltayım olmuyor. Daha önceleri 5-6 ay bırakmışlığım oldu ama her defasında tekrar başladım.
Puro keyif için tüketildiğinden ki en azından kendim için söyleyeyim abi;yoksunluğunu hissetmiyorum sigara gibi.Sigarayı bırakmak hayatımdaki en isabetli karar oldu.Darısı senin başına :)

Black

Eau de Toilette
Toscanello rosso caffe , tabi purodan sayılır sayılmaz bilemem de günün keyfini güzel çıkartıyorum :)