PARFUM DE MARLY DELİNA/DELİNA EXCLUSİF

Konusu 'ARŞİV' forumundadır ve elle61 tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. elle61

elle61 Pure Parfum (Satış Onaylı Üye)

Beğenileri:
    19.062
    Exclusif olanı ile çok ciddi düşünüyorum. Sizce bu parfümlerin kokuları, yayılımları nasıl?

2. elle61

Beğenileri:
    19.062
    Bugün Exclusif olanı elime geçecek inşallah. Güzel bir yorum yazıcim.

murat0625 bunu beğendi.
  3. elle61

Beğenileri:
    19.062
    Exclusif yorumunu yazıyorum. Hazır mıyız?
    Evet kardeşlerim, bugün Delina Ex. saat 17.35 gibi elime geçti. Nokta Kozmetik'e teşekkür ediyorum. +70 tl ödeyerek kuryeyle getirttim parfümü çünkü merak böyle bir şey. :D:D:D:D:D
    Parfümü sıktığım gibi bir meyve bombasıyla karşılaştım. Bergamot, liçi ve armuttan oluşan bu kısım gerçekten yer silme sularına benziyordu. Dur bakalım, az sabredeyim koku neye evrilecek dedim. 20 dk.bekledim. Gülün ortaya çıkmasıyla parfüm tenime iyice yerleşti ve bugüne değin kullandığım en özgün parfümlerden biri oldu. İnanılmaz bir şey. Orta notaların oluşmasıyla güllü lokum gibi koktu bileklerim. Halen orta notalardayım ve çok çok sevdim. Kadınsı ve modern bir gül işlenişi bu. Ancak oud-ud kullanımı nedeniyle buradaki modernliği Fransa tipi algılamayın. Oud kullanımı çok az da olsa parfüme Doğu dokunuşları katmış. Tütsüyü çok fark edemedim ama gül muhteşem bir zarafetle kendini gösteriyor. Yaklaşık 2 saat önce tek fıs sıktığım parfüm, an itibariyle efil efil kokuyor. Yayılımı atom bombası ile tasvir edilebilir. Şöyle çok az neyi anımsattı biliyor musunuz? Johnson's Baby kolonyanın mavi kapaklısı olanı hatırlattı. Okulda ferahlamak için bu kolonyayı kullanıyordum. Mis kokardı, işte ona da benziyor.
    Parfüm yaz sabahları dışında, 1-2 fıs olmak kaydı ile her mevsim kullanılabilir.
    Şekerli-güllü parfüm sevenler için mükemmel bir hediye. Sevmediğiniz migrenli birine karşı rahatlıkla kimyasal silah olarak kullanabilirsiniz.
    Yaş grubu 25+
    Parfüm grubu: Oryantal floral
    Kalıcılık: Bugün aldığım için bilemiyorum.
    Yayılım: Tek fısla tüm odayı sarabilirsiniz.
    Güllü-şekerli, farklı parfümlere açık mısınız? Açın kollarınızı Delina Exclusif GELİYOOORRR :p:p:p:p:p

Arhan ve Ertuğrul bunu beğendi.
  4. elle61

Beğenileri:
    19.062
    Eklemeyi unuttum, Angel kullanan her kadın bu parfümü çok rahat kullanır.

5. elle61

Beğenileri:
    19.062
    Parfümün son notaları, bazılarının nette yaptıkları yorum gibi Givenchy Very İrresistible parfüme benziyor. Delina Exclusif çok daha feminin ve lüks. Kalıcılığı en az 10 saat, ben sabah kullandım, parfüm kazağımdan hala geliyor.

6. Çinel

Çinel Eau de Toilette

Beğenileri:
    167
    Feminen diye iki kez söylemişsiniz fakat Delina ya da bu erkek kullanımında garip durur mu. Daha doğrusu fazla garip durur mu. Uzun süredir koklamak istediğim bir parfüm. Şu virüs olayını atlatınca decantini buldum alacağım. Tatlı gül kokularını fazlasıyla seviyorum zaten bir denemek lazım sanırsam. Fragrantica yorumlarında meyveli yoğurda benzeten olmuş :D:D

Yüklüyor...