parfüm De marly Herod (karadayı)

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
pipo.jpg

Kendinizi İngiltere de o kasvetli mayhoş sokaklarında, karabiber kıvamında ki akşamında, gökten kendini gösteren vişne rengi dolunayı izlerken düşünün, güzel bir atın üstündesiniz puslu vanilyalı hafif bir yağmur yağıyor, o dar sokaklardan birinde hemen köşede eski püskü tarçın rengi bir dükkandan gelen koku sizi sarhoş ediyor…

02505.PNG

Yavaş yavaş siyah misk atınızı o yöne sürüyorsunuz koku enteresan bir hal almaya başlıyor yaklaştıkça, cebinizden tütün paketiyle sedir ağacından yapılmış piponuzu çıkarıyorsunuz.

Piponuzdan çıkan siyah tütün kokusu tarçın rengi tatlıcı dükkanı siyah atınızdan gelen misk kokusu puslu gecede size festival yaşatmaya başlıyor.

Tarçın rengi dükkanın kapısından içeri girdiğiniz de etrafta tütsüler sizi karşılıyor, dükkan sahibi vanilya sıcaklığında gülümseyip kahvenizi getiriyor kahvenin yanında tarçınlı vanilyalı vişneli çörek ikram ediyor…

Eski bir gramofon dan Edith Piaff tan La Vie En Rose çalıyor ve bu ambians ta sizin iliklerinize kadar mutlu olmanızı sağlıyor…

Benim için Herod bu anlattıklarımı ifade ediyor…

Muazzam bir açılış kırmızı meyveler, biber muhtemelen sonra tütün vanilya ve tütsü…

Beni mutlu edecek her şey mevcut bu güzel kokuda..

Dilimden döndüğü kadar...

H

Herobabyfb

Misafir
Kendini okutturan güzel bir inceleme. Elinize sağlık hocam.

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ekli dosyayı görüntüle 4581
Kendinizi İngiltere de o kasvetli mayhoş sokaklarında, karabiber kıvamında ki akşamında, gökten kendini gösteren vişne rengi dolunayı izlerken düşünün, güzel bir atın üstündesiniz puslu vanilyalı hafif bir yağmur yağıyor, o dar sokaklardan birinde hemen köşede eski püskü tarçın rengi bir dükkandan gelen koku sizi sarhoş ediyor…

Ekli dosyayı görüntüle 4582
Yavaş yavaş siyah misk atınızı o yöne sürüyorsunuz koku enteresan bir hal almaya başlıyor yaklaştıkça, cebinizden tütün paketiyle sedir ağacından yapılmış piponuzu çıkarıyorsunuz.

Piponuzdan çıkan siyah tütün kokusu tarçın rengi tatlıcı dükkanı siyah atınızdan gelen misk kokusu puslu gecede size festival yaşatmaya başlıyor.

Tarçın rengi dükkanın kapısından içeri girdiğiniz de etrafta tütsüler sizi karşılıyor, dükkan sahibi vanilya sıcaklığında gülümseyip kahvenizi getiriyor kahvenin yanında tarçınlı vanilyalı vişneli çörek ikram ediyor…

Eski bir gramofon dan Edith Piaff tan La Vie En Rose çalıyor ve bu ambians ta sizin iliklerinize kadar mutlu olmanızı sağlıyor…

Benim için Herod bu anlattıklarımı ifade ediyor…

Muazzam bir açılış kırmızı meyveler, biber muhtemelen sonra tütün vanilya ve tütsü…

Beni mutlu edecek her şey mevcut bu güzel kokuda..

Dilimden döndüğü kadar...
Hocam güzel anlatım Maşallah.. Çalarım ben bu anlatımı..

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
telif hakkı olarak vintage kouros isterim ama denemelik :):):)
şaka bir yana elbette çalabilirsin.:p

Ozhan

Pure Parfum
ben de çok beğendim, şahaneydi siz de adeta bir Herod'otsunuz yani :)

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
ben de çok beğendim, şahaneydi siz de adeta bir Herod'otsunuz yani :)
Ben teşekkür ederim vakit ayırıp okuduğunuz için, ekmek teknesi çok güzel bir diziydi heredot Cevdet çok keyifli bir adamdı, tekrar teşekkürler kardeşim.

yavuz

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Çok beğendim Hakan abi ellerine sağlık. Devamını bekliyoruz inşallah.

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Çok beğendim Hakan abi ellerine sağlık. Devamını bekliyoruz inşallah.
ben teşekkür ederim canım.. mfk apom için boş vaktimde hazırlayacağım yakın zamanda sen de çabuk gönder gaza geleyim :D:D:D:D:D

peergynt

Eau de Parfum
elinize sağlık çok güzel anlatmışsınız. benim kullanımını çok kolay bulduğum gün ve gece olarak çok beğenerek kullandığım parfümlerden biri ama tekrar alım yapar mıyım emin değilim ederinden biraz pahalı buluyorum.

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
elinize sağlık çok güzel anlatmışsınız. benim kullanımını çok kolay bulduğum gün ve gece olarak çok beğenerek kullandığım parfümlerden biri ama tekrar alım yapar mıyım emin değilim ederinden biraz pahalı buluyorum.
rica ederim okumanız bile onur verdi bana... ben de çok severim çok zarif bir koku anlatılası yaşanılası vs. biraz uygun olsa alırım birkaç şişe :)

alfie

Eau de Toilette
fiyatının karşılığını veren parfümlerden, güzel inceleme olmuş. elinize sağlık

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim dilimiz elimiz elverdiğince yazdık bir şeyler. Aynen dediğiniz gibi herşeyi hakediyor bu koku;)
Şurup gibi kokuyor hiç beğenmedim:):):). Delikanlının biri Black Oud diye bir parfümü övmüş, gerçek parfüm oymuş ben ondan alacam.