Ormonde Jayne - Elixir Collection

Konusu 'Yeni Parfümler ve Parfüm Dünyasından Son Haberler' forumundadır ve azzura tarafından 12 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

By azzura on 12 Mayıs 2019 14:23
 1. azzura

  azzura Moderator
  Yönetici

  Katılım:
  20 Haziran 2017
  Mesajlar:
  3.017
  Beğenileri:
  17.166
  Ormonde Jayne markası 2018 ve 2019 yıllarında atılımlar yaparak ilerlemeye devam ediyor. Uzun süreli durgunluk sonrasında koleksiyonlarında yer alan bazı kokuları elixir ismiyle konsantrasyon oranları %50 ye çıkarıp 50 ml lik şişeler ile piyasaya sürdüler. İlk önce İngilterenin ünlü mağazası "Harrods" için üretilen bu kokular artık İnternet üzerinden ve mağazalardan temin edilebilecek.
  indir.jpeg

  Şimdi koleksiyona ve kokuları tanımaya geçersek koleksiyon şunlardan oluşmakta:

  Taif Elixir: bildiğimiz Taif in konsantrasyon oranının %42 ye çıkarılmış versiyonu ve içine Kamboçya ödü de eklenerek zenginleştirilmiş durumda.

  Isfarkand Elixir: Orjinal kompozisyona sadık kalınarak %42 oranında konsantrasyon oranına sahip.

  Royal Elixir: Dünya çapında en çok satan Ormonde kokusu olarak bilenen Ambre Royal kokusunun kompozisyonu korunarak konsantrasyon oranı %42 ye yükseltilmiş.

  Ormonde Elixir: Ormonde Woman ve Man kokularının bileşimi olan kokumuz her iki kokuya benzerliği ve %42 parfüm konsantrasyon oranıyla merakları üzerine topluyor.

  Osmanthus Elixir: Yine %42 oranlı parfüm konsantrasyonu ile dikkat çekmekte.
   
  #1
  Ozhan, almıla, kuzgun1984 ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
Tags: this article has not been tagged

Mesaj

Konusu 'Yeni Parfümler ve Parfüm Dünyasından Son Haberler' forumundadır ve azzura tarafından 12 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Sayfayı Paylaş