Nishane'den İki Yeni Parfüm (Nishane Le Petit Prince B-612 ve Vain&Naive)

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Nishane markası 2018 için iki ayrı parfümü duyurdu. Milan ESXENCE parfüm fuarında duyurulan iki parfümün konsept olarak "Küçük Prens" i seçmiş olduğu görülüyor. Parfümlerin arkasında önemli bir parfümör olan "Chris MAURICE" bulunmakta.
o.64321.jpg

Parfümlere geçecek olursak;
375x500.49214.jpg

B-612:
Üst Notalar: Lavanta, Selvi(cypress), Sardunya çiçeği
Orta Notalar: Cashmeran, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Paçuli(silhat)
Alt Notalar: Misk, Tonka Fasülyesi ve Meşeyosunu

375x500.49215.jpg

Vain & Naïve:
Üst Notalar: Bergamot, Portakal
Orta Notalar: Gül, Yasemin, Sedir, Mürdüm Eriği, Ahududu
Alt Notalar: Sandal Ağacı, Kehribar(amber), Paçuli(silhat), Benzoin, Tonka Fasülyesi ve Misk

MD

Founder Administrator
Yönetici
Merak içerisindeyim gerçekten , Mert Bey veya Murat Bey umarım bu yazımızı görür bize ufak bir tüyo verirler parfümlerle ilgili

asumer

Founder Administrator
Yönetici
hayallerimin parfümünü yapmışlar.benim gibi odasının her yanı le petit prince ile dolu olan birisi için hoş bir süpriz oldu.artık merakla kokuyu bekliyorum

İlyas

Perfume Lover
Satış Onaylı
B-612’den umutluyum eski kafa ve modern notalar.

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Haydi bakalım.
Sadece Karagöz'ü denemiş ve beğenmekle beğenmemek arasında gidip gelmiştim.
Fakat bu arkadaşlardan umutluyum.
Bölüştürme olsun. Hem de lansman/tanıtım fiyatlarıyla.
Öncesinde deneme fırsatı olan arkadaşlarımız güzel incelemeler yazsın.

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Nişhane markası kokularının 15 ml travel boyutta piyasaya süreceğinin haberini verdi.Tasarımlarının en kısa sürede detaylarını paylaşıyor olacağım.Yakında Nişhane kendi butiğini açıyor,bununla da ilgili supriz gelişmeler olabilir.

yasin koc

Pure Parfum
Satış Onaylı
Nişhane markası kokularının 15 ml travel boyutta piyasaya süreceğinin haberini verdi.Tasarımlarının en kısa sürede detaylarını paylaşıyor olacağım.Yakında Nişhane kendi butiğini açıyor,bununla da ilgili supriz gelişmeler olabilir.

Yani böyle bir haber bence çok güzel çok daha önceden olmalıydı sanki Türkiye pazarını umursamıyorlar havası alıyorum ben

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Yani böyle bir haber bence çok güzel çok daha önceden olmalıydı sanki Türkiye pazarını umursamıyorlar havası alıyorum ben
Nişhane markasının öncesinde Istanbulda mağazası mevcuttu.Mağaza hakkında heyecan uyandıran detayları öğrendim;alanında ilk olacak yeniliklere imza atacaklar.

yasin koc

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence Türkiye deki parfümseverlere güzel bir jest yapsalar biraz daha uygun olsa yada forum üyelerine indirimli satış olsa ne güzel olur güzel haberler gelir inşallah.

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Bence Türkiye deki parfümseverlere güzel bir jest yapsalar biraz daha uygun olsa yada forum üyelerine indirimli satış olsa ne güzel olur güzel haberler gelir inşallah.
Gecmis basliklara bakmanizi tavsiye ederim.Nişhane markası fiyat konusunda katı kurallara sahip olsa da kokuları biz parfümseverlerle buluşturmak için cazip fırsatlar yarattı.Yeni kokular içinde aynı şey geçerli olacaktır.Umarım biz parfümseverleri kırmazlar tekrardan :)

yasin koc

Pure Parfum
Satış Onaylı
Forumda yeniyim ama bayağı bir araştırdım bu konu ile ilgili birşey gözüme takılmadı hiç ama doğrudur ondan şüphem yok tekrar olursa böyle bir hadise faydalanmak isterim

Ezail

Pure Parfum
Nishane markası 2018 için iki ayrı parfümü duyurdu. Milan ESXENCE parfüm fuarında duyurulan iki parfümün konsept olarak "Küçük Prens" i seçmiş olduğu görülüyor. Parfümlerin arkasında önemli bir parfümör olan "Chris MAURICE" bulunmakta.
Ekli dosyayı görüntüle 8326 artık her işte olduğu gibi kozmetik alanında da kendi markamız olmalı bir yerden başlamak gerek nishane buna en yakın firmamız eğer parfüm severlere gerekli kolaylık ve güzelliğini yaparsa inanın terenzi chanel dior seviyesine çıkar çünkü doğuya yakın olan biziz tüm baharat ve çiçekler kasvetli yaşlı kıtadan daha çok bize yakın
Parfümlere geçecek olursak;
Ekli dosyayı görüntüle 8327
B-612:
Üst Notalar: Lavanta, Selvi(cypress), Sardunya çiçeği
Orta Notalar: Cashmeran, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Paçuli(silhat)
Alt Notalar: Misk, Tonka Fasülyesi ve Meşeyosunu

Ekli dosyayı görüntüle 8328

Vain & Naïve:
Üst Notalar: Bergamot, Portakal
Orta Notalar: Gül, Yasemin, Sedir, Mürdüm Eriği, Ahududu
Alt Notalar: Sandal Ağacı, Kehribar(amber), Paçuli(silhat), Benzoin, Tonka Fasülyesi ve Misk

K

kuzgun1984

Misafir
olagandisi fiyatlariyla, cok istememe ragmen yerli malini bana kullandirtmayan firma. ayar oldugum firma. kilian olmus creed olmus da haberimiz yokmus dedigimiz sonradan gorme yandan çarkli firma.
ohh rahatladim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
olagandisi fiyatlariyla, cok istememe ragmen yerli malini bana kullandirtmayan firma. ayar oldugum firma. kilian olmus creed olmus da haberimiz yokmus dedigimiz sonradan gorme yandan çarkli firma.
ohh rahatladim.
Fiyat politikasi olarak birsey diyemecegim;fakat extrait konsantrasyonu ve koku ozleri maliyetleri olarak diger parfumlerden daha cok uretim maliyetine sahip oldugunu soyleyebilirim.Yeni butigi acildiginda da acilisa ozel indirimlerin olacagini soyleyebilirim.Almak icin daha iyi firsat olamaz bence :)

Helvetica

Eau de Toilette
Splitini merakla bekliyorum acikcasi guzel incemele olmus hocam kaleminize saglik