Merak Ettiğiniz Parfümler

H

Herobabyfb

Misafir
Lorenzo Villoresi Musk. Kullanmış arkadaşlarımız varsa üç beş satır fikir beyan ederlerse çok memnun olurum :)

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Amouage lyric merak ediyorum..Deneyenler yorumlayabilir mi.En iyi gül kokusunu ariyorum.Sizlerin tavsiyesi ne olurdu..Elimde sadece Taif var ..
Lyric uzun müddet kullandım severim kendisini oldukça. Alttan alttan tütsü ve hafif safran destekli kaba tabirle arabik bir gül parfümü. Ne Montale Black oud gibi keskin ve zorlayıcı ne de Lumiere Noire gibi naif ve class. Atelier Rebul Pera Lyric'in ucuz bir kopyası deneyebilirsiniz. Benim gül kullanımı olarak en beğendiğim parfüm Le Labo Rose 31. Peşine de Mfk Lumiere Noire.

Yeftah

Perfume Lover
Satış Onaylı
Lyric uzun müddet kullandım severim kendisini oldukça. Alttan alttan tütsü ve hafif safran destekli kaba tabirle arabik bir gül parfümü. Ne Montale Black oud gibi keskin ve zorlayıcı ne de Lumiere Noire gibi naif ve class. Atelier Rebul Pera Lyric'in ucuz bir kopyası deneyebilirsiniz. Benim gül kullanımı olarak en beğendiğim parfüm Le Labo Rose 31. Peşine de Mfk Lumiere Noire.
Tesekur ederim cevap için..
Ormonde jayne taif var bende..onu denediniz mi hocam

Yeftah

Perfume Lover
Satış Onaylı
Cok begendigim bir gül teması Taif..Daha iyisi var mi onu arastiriyorum.Amouage lyric tavsiye edilmişti..

Debussy

Pure Parfum
Satış Onaylı
Arkadaslar cherguide degısen sıse versıyonları var sanırım, tam vakıf degılım konuya, koku da mı reformule oldu yoksa?
Ayrıca asagıdakı gordgnuz resımlerde de, bırınde serge lutens altta yazıyor dıgerınde ustte, bırın parıs yazanın ustunde tek sımge var bırınde 3 sımge fln
Hangı sıse gorunumu eskı versıyon, merak edıyorum, lutfen bılgılendırırmısınız?

Emin olmamakla beraber sadece şişe değil kokuda da bir değişim olduğunu düşünüyorum son zamanlarda. Emin değilim çünkü denerken burnum tıkalıydı biraz fakat koku karakteri, yoğunluğu vesaire değişmiş gibi algıladım daha sonra baktım koku rengi kahverenginden ziyade mor gibiydi son denediğimin, biraz sentetiklik de var gibiydi. Bir ara üzerine eğilmek lazım. Benim ilk sahip olduklarım daha yoğundu, bal vesaire de belirgindi.

H

harunozkan89

Misafir
Arkadaslar "Shelter Island"ı deneyenlerden yorum almak ıstıyorum, nasıl bı kokudur

0f87669957d3eaafd84d804f9351625b.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Prothera

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
@harunozkan89 Harun Hocam, benim de Ajmal Santal Wood ile merak ettiğim kokulardan bir tanesi. Maalesef forumda pek popüleritesi yok gibi. Ajmal'in üst seviye kokularından olduğu için fiyatları da oldukça yüksek. Bir split olmaz mı acep? :)

Son düzenleme:

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Harun Bey öncelikle ismine bakıp gerçek bir odunsuluk arıyorsanız yanılırsınız. Odunsu, turunçgilli ve epey tatlı bir parfüm. Pek yapay kokmuyor. Öd notası sert değil epey yumuşak kullanılmış. Bu Hatkora bir tür limon anladığım kadarıyla. Bu notayı parfümde uzun süre hissediyorsunuz. Ama amberden mi, şeftaliden mi geliyor bilemiyorum beni rahatsız eden bir tatlılık var. Ben normalde de şeftali notasını beğenmiyorum. Kalıcılık ve farkedirlik anlamında çok başarılı. Kısacası 200 usd civarındaki parasını haketmediği kesin. Benim tarzım değil ama tatlı koku sevenler beğenebilir. Odunsu parfümden benim anladığım doğal kokan hafif geniz yakan saf odun kokusudur. Bence hem kadın hem erkek kullanımına uygun.

H

harunozkan89

Misafir
Harun Bey öncelikle ismine bakıp gerçek bir odunsuluk arıyorsanız yanılırsınız. Odunsu, turunçgilli ve epey tatlı bir parfüm. Pek yapay kokmuyor. Öd notası sert değil epey yumuşak kullanılmış. Bu Hatkora bir tür limon anladığım kadarıyla. Bu notayı parfümde uzun süre hissediyorsunuz. Ama amberden mi, şeftaliden mi geliyor bilemiyorum beni rahatsız eden bir tatlılık var. Ben normalde de şeftali notasını beğenmiyorum. Kalıcılık ve farkedirlik anlamında çok başarılı. Kısacası 200 usd civarındaki parasını haketmediği kesin. Benim tarzım değil ama tatlı koku sevenler beğenebilir. Odunsu parfümden benim anladığım doğal kokan hafif geniz yakan saf odun kokusudur. Bence hem kadın hem erkek kullanımına uygun.
Fazlasıyla yeterlı oldu tsk ederım hocam.. Fazla tatlılıgı bnde sevmem ozellıkle seftalı tarzı tatlılıgı

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Clinique aromatic elixir bilgisi olan varsa yorum almak isterim.
Hakan Bey, Dior Addict manyağı bir kadın olarak aşırı ağır bulduğum ve aşırı kalıcı bir parfüm. Çiçeksi (Özellikle çok yoğun papatya.), tütsülü, baharatlı bir şey. Boyner mağazasında denedim, çıkartana kadar feryatla ağlayasım geldi. Bana hiç yakışmadı ancak tahmin ediyorum ki, yakışan tende efsane olur.

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hakan Bey, Dior Addict manyağı bir kadın olarak aşırı ağır bulduğum ve aşırı kalıcı bir parfüm. Çiçeksi (Özellikle çok yoğun papatya.), tütsülü, baharatlı bir şey. Boyner mağazasında denedim, çıkartana kadar feryatla ağlayasım geldi. Bana hiç yakışmadı ancak tahmin ediyorum ki, yakışan tende efsane olur.
Çok teşekkür ederim kesin deneyeceğim sayenizde iyice meraklandım :)

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Denemek için douglas mağazasında kazağıma sıkıp,üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala leş gibi kokan aşırı ağır ve bayık bulduğum bir koku.Sevenine saygımız sonsuz...
Bugün denemiş bulundum o şok u yaşadım iyiki şişeden denemişim hala burnumda bana jean patou joy u andırdı ama kullanılacak çekilecek dert değil :)

MD

Founder Administrator
Yönetici
Clinique aromatic elixir bilgisi olan varsa yorum almak isterim.
Aşığı oldugum yan ürünleriyle birlikte kullandıgım versalitesi mükemmel olan bir parfüm şipre severseniz bence biraz daha şans verin derim ben ayrıca ben feminen oldugunu düşünmüyorum bu kokunun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi