Merak Ettiğiniz Parfümler

erdimurat

Extrait de Parfum
Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Bu tarz parfümleri deneyebilmenin yollarını bulsak keşke :)

Hocam feminen değil ama biraz tatlı ve baya güçlü belli bir süre sonra bayabiliyor insanı ama aynı markadan Baque var o kisteye benziyor ve kiste kadar tatlı değil

luminescence

Eau de Toilette
Bond No 9 New York Amber, ama içimden bir his burnumu acımasızca bükecek metalik mandallarla boyumun ölçüsünü alacağımı söylüyor.

luminescence

Eau de Toilette
Siz gül kokularını seviyorsunuz, metalik hissi olsa bile bu kokuyu da seversiniz diye düşünüyorum ;)
Evet elegan gül kokuları içeren parfümleri seviyorum. Aslında denemekte bir fayda var çünkü ben parfümde performansı da çok seviyorum,fakat mide bulantısı ve baş ağrısı şikayetlerini okuyunca 2-3 gün denemeden almayı riskli buldum.Çünkü bu tür parfümlere bir anda ''Wovvv!'' diyip sonra da ''peh'' diyebilme riski var.Çok soğuk havada dışarda ancak gibi geliyor sanki bana:oops:o_O

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
merhabalar herkese iyi forumlar. Tuscan Leather ve Pdm Layton hakkında detaylı bilgi verebilecek arkadaşlar var mı :) ilgimi çeken parfümler dekant alıp deneyeceğim zaten ama kokusu nasıldır baskın notaları nelerdir vs. gibi

Mode XL

Pure Parfum
Satış Onaylı
Valla çok var ama en merak ettiklerim Yohji homme ve Guerlain derby. Bir gün kısmet olur umarım.

luminescence

Eau de Toilette
Givenchy Amarige.Garip bir nota kalabalığı var ama bir döneme damgasını vurmuş.;)Vintage olanında yayılımın fazla olduğu söyleniyor.Beyaz çiçek tuberose bombası güneşi hatırlatan vb. o kadar övülmüş ki merak ettim.Bir kalite hissiyatı algıladım:cool:.Gidip koklayacağım(İç ses:''Geç kaldın,koş!:p)

Son düzenleme:

Okan Akgönül

Eau de Parfum
mdci invasion barbare, chypre palatin
prada amber pour homme
vintage la nuit
vintage dhi
vintage dior homme

vintage olanlar bulunamamazlıklarından ötürü mdci fiyatlarından ötürü bir deneyemedim gitti.

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Attar Colection markasinin parfumlerini cok merak ediyorum.Herkes bu markayi konusuyor ozellikle Rus pazarinda baya etki yapmis

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmeticz

Eau de Parfum
Nishane Hacivat,Xerjoff More Than Words,Xerjoff Alexandria II.Çok merak ediyorum fakat dekant olarak ml fiyatları bile çok pahalı denediğimde eğer beğenirsem şişeli almak istemekten korkuyorum

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Opium Pour Homme EDP'yi merak ediyorum. EDT ile benzerlikleri farklılıkları nelerdir?

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Satin Mood edp ile extrait ikisi birden denemiş olan var mı, extrait diğerine göre koku profili, performans ve slaj nasıl?

azzura

Perfume Lover
Moderatör
Satin Mood edp ile extrait ikisi birden denemiş olan var mı, extrait diğerine göre koku profili, performans ve slaj nasıl?
Extrait edpye göre daha temeli gül kokan vanilya ile tatlılaşan ancak edp kadar tatlı olmayan ve edp de olan hafif odunsu acımsı öd extrait te yok daha kremsi bir gül parfümü benim tercihim extrait ama koku olarak %90 aynılar

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Extrait edpye göre daha temeli gül kokan vanilya ile tatlılaşan ancak edp kadar tatlı olmayan ve edp de olan hafif odunsu acımsı öd extrait te yok daha kremsi bir gül parfümü benim tercihim extrait ama koku olarak %90 aynılar

çok teşekkürler hocam

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Nishane Hacivat,Xerjoff More Than Words,Xerjoff Alexandria II.Çok merak ediyorum fakat dekant olarak ml fiyatları bile çok pahalı denediğimde eğer beğenirsem şişeli almak istemekten korkuyorum

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yalniz degilmisim bu konuda :))

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Megisto : Forumda çok övülüyor

ve de new york intense ve cois de portugulı deneyip begenmiş biri olarak aynı kulvarda oldugunu düşündugum belki yanılıyorumdur

dior eau sauvage parfum 2012
chanel pour monsieur
armani eau por homme

Rorschach

Eau de Parfum
dior fahrenheit cologne deli gibi merak ediyorum, varmı şişesi olan kullanmış olan bir tarif edin hele

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
dior fahrenheit cologne deli gibi merak ediyorum, varmı şişesi olan kullanmış olan bir tarif edin hele
Orjinal fahrenheit ile aqua fahrenheit arasında bir yerde. limon bergamot ile etkili bir citrus açılışa sahip çok fazla deri hissedilmiyor ama yine alttan o fahrenheit ta ki mazotumsu hava geliyor kurudukça. Cologne yazdığına bakmayın edt konsantrasyonuna sahip ama performansı aqua nın gerisinde

Rorschach

Eau de Parfum
Orjinal fahrenheit ile aqua fahrenheit arasında bir yerde. limon bergamot ile etkili bir citrus açılışa sahip çok fazla deri hissedilmiyor ama yine alttan o fahrenheit ta ki mazotumsu hava geliyor kurudukça. Cologne yazdığına bakmayın edt konsantrasyonuna sahip ama performansı aqua nın gerisinde
cevabınız için çok teşekkür ederim, bana tam olarak aqua lazım idi :( bi alternatifini bulsak kullansak keşke