LANCOME LA NUİT TRESOR

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve elle61 tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Selbie

Selbie Eau de Parfum

Beğenileri:
    2.148
    Gül kokusunu vanilyayla harmanlanmış en vintage hali.İçindeki tatlılık sadece vanilyadan değil praline ve mor meyve notalarından da geliyor.Gurme kokular arasında sınıflandırılabilecek, kalıcılığı +12 saat ve yayılımı oldukça başarılı olmasından dolayı birçok kadının imza kokusu olabilecek kadar güçlü ve farklı bir koku. Basit tatlılıktan öte karanlık(gizemli) derinliği olan ve saatler geçtikçe farklı notalarını teninizde duyumsayabileceğiniz kadar güzel harmanlanmış bana göre orijinal Tresordan daha kadınsı bir koku .Doğum günü hediyesi olarak 30 ml'lik edp+kremden oluşan kofresine sahibim ve her kullandığımda günü övgü almadan kapatmadım ,kapatmam. :) 'Parfümümü birkez sıkayım, yanımda taşımayım buram buram tüm gün koksun!' diyen bayanlara şiddetle öneriyorum :)

Scentless, almıla, Şerif23 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. hypnotic poison

hypnotic poison Pure Parfum (Satış Onaylı Üye)

Beğenileri:
    4.167
    Ben de çok severek kullanıyorum ama nükleer bomba da değil hani ya da eski versiyonu öyleydi bilmiyorum. La Vie Est Belle performans yönünden çok daha güçlü bundan, belki de daha şekerli olduğu için. Ha bunun yayılımı kötü mü? Tabii ki de değil, hatta baya övgü de getiriyor ama bu yönden bir La Vie Est Belle de değil.

elle61, Benan, Scentless ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Scentless

Scentless Extrait de Parfum

Beğenileri:
    3.241
    La vie est Belle hem şekerli hem de çok yaygın. Bu da bende basit algısı yaratıyor. Dolmuşa otobüse binmek bile ızdırap :) her yerden chloe Love ve la vie est Belle geliyor

elle61, Erkan Ağa, Benan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. elle61

elle61 Pure Parfum (Satış Onaylı Üye)

Beğenileri:
    18.150
    Dünyanın en en en güzel parfümlerinden... İsmini çok soran oldu, söyledik. İnanılmaz kalıcı, çok kadınsı. Vanilya+meyve+pralin+siyah gül... Her kadının elinin altında olması gerekenlerden... Muhteşem. Bugün kullandım, başlığına da yazayım dedim.

almıla bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş