Lancome Idôle

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
lancome un yeni parfümü 6 ağustosta türkiye de olacakmış.

notalar: armut, türk gülü ve musk tan oluşuyor. ben içeriğinden çok şişesinin inceliğini merak ediyorum. 1.5 cm kalınlıkta bir şişem hiç olmadı:) Chloé Nomade ve Armani Si ye benzetilmiş fragrantica da.

buyuk-hayaller-desktop.jpg

Libra

Pure Parfum
Aşırı merak ettiğim bir parfüm.Yazlıkta olduğum için hemen koklayamayacağım ama denemek için sabırsızlanıyorum.

Libra

Pure Parfum
Sevil in sitesinde de görünce geldi diye düşündüm.Dün İzmir de sordum,daha gelmemiş.Daha sonra Sevil in sitesinden de kaldırdılar.Bekleyeceğiz artık.Açıkçası ben şişeyi sevmedim.Kullanışlı değil.Ama içerik hoşuma gitti.Hem şeker bombası değil,hem kalıcı,temiz.Merak uyandırdı.

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
evet sevil den hemen kaldırdılar ürünü. ben de gelmiştir diye düşündüm kentpark ta bir bakındım şöyle ama gelmemiş.

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
parfüm satış yerlerinde yerini almış sanırsam. koklayan deneyen var mıdır :p:p:p:p

Libra

Pure Parfum
Ben yazlıkta olduğum için deneyemedim ama eşime rica ettim,gidip denedi.Dediğine göre meyvemsi bir narenciye kokusuymuş.Gül kokusu falan alamamış.Ayrıca kokusunu da beğenmemiş.Başka bir yorum yapmadı.O beğenmediğine göre,ben büyük ihtimalle beğenirim:)Parfüm. konusunda zevklerimiz pek uyuşmuyor çünkü

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ben denedim dün bu parfümü boynerde. Açılışı fazla çiçeksi. Diorissimo tarzı bir açılışı var sonra biraz daha oturaklasiyor pudramsı vanilya gül gibi bir karışıma dönüyor. Narciso Rodriguez e benzettim ben hafiften. Ama çok da beğenmedim açıkçası. Tarzım değil pek. Olgun kadın kokusu bence.. ağırlığı var

Libra

Pure Parfum
Benim bir arkadaşım denemiş ve Dylan Blue ya benzetmiş.Meyveli,güzel bir parfüm ama biraz sıradan dedi.

Libra

Pure Parfum
Eşim yazlığa gelirken benim için koku kartına sıktırıp getirdi.Tabi üstünden saatler geçmiş ve kart üzerindeki halini yorumluyorum.Parfüm hiç umduğum gibi değil.Daha taze ve temiz bir koku beklerken,oturaklı,biraz baharatlı bir parfümle karşılaştım.Gül kokusunu hissettim ama benim sevdiğim gibi taze değil,koyu,baharatlı bir gül kokusu.Ankaraya dönünce,ilk fırsatta parfümeriye gidip,tenimde deneyeceğim.

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Eşim yazlığa gelirken benim için koku kartına sıktırıp getirdi.Tabi üstünden saatler geçmiş ve kart üzerindeki halini yorumluyorum.Parfüm hiç umduğum gibi değil.Daha taze ve temiz bir koku beklerken,oturaklı,biraz baharatlı bir parfümle karşılaştım.Gül kokusunu hissettim ama benim sevdiğim gibi taze değil,koyu,baharatlı bir gül kokusu.Ankaraya dönünce,ilk fırsatta parfümeriye gidip,tenimde deneyeceğim.

tenimde hiç kalıcı olmadı benim. aynen dediğiniz gibi o chloe parfümlerindeki muazzam gül kokusu bunda yok olgun kadın kokusu bence akla ilk gelen bu oldu bende. çok da pahalı 768 tl.. seven vardır elbet.

Libra

Pure Parfum
En nihayet tenimde deneyebildim.Eşimin getirdiği karttaki kokudan çok farklı geldi kokusu.Gelen karta başka parfüm kokusu bulaşmış olmalı diye düşündüm hatta:)
İdole,ilk sıktığımda güllü,ferah,hafif meyveli bir parfümken,zamanla meyvelerin ön plana çıktığı ama hala gülün hissedildiği bir kokuya dönüştü.Özellikle tatlı,sulu armut kokusunu çok net alıyorum.Tenimde kalıcı olacak gibi.İlk sıktığımda daha hafifken,gittikçe tatlı,meyveli notaların ön plana çıkmasıyla daha belirgin bir hal aldı.Oldukça yoğun hissediyorum kokusunu.Ben genel olarak beğendim.Çok değişik,çarpıcı bir koku değil belki ama,meyveli,güllü,ferah,şampuanı andıran hoş bir parfüm.

Libra

Pure Parfum
Şu anda çok severek kullandığım parfümlerin arasına girdi.Güllü,meyveli,ferah kokusuyla,tazelik,hafiflik hissi veriyor.Gündelik kullanım için çok uygun.İnsanı yormayan,sıkmayan bir parfüm.