Kokuyorum 2020 Yılbaşı Hediyeleşmesi (noel baba yorgun)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laborman

Eau de Parfum
IMAG2284.jpg

Hediyelerim geldi. İlyas Hocam çok teşekkür ederim. Herkese tekrardan MUTLU YILLAR.

Zlatan231

Eau de Cologne
@PerfumeLover arkadaşıma bu birbirinden güzel hediyeleri için çok çok teşekkür ediyorum ve hiç birini şimdiye kadar denememiştim o nedenle ayrıca mutlu oldum herkese mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20191226_164017.jpg
    IMG_20191226_164017.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 83

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
taskin_gul hocama çok teşekkür ediyorum hediyeleri için kargo elime ulaştı tekrardan çok teşekkürler :)

Korem

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Ersin hocama hediyeleri için teşekkür ediyorum. Bütün forum üyesi arkadaşlara mutlu, hayırlı, sağlıklı bir yıl diliyorum.

İlyas

Perfume Lover
Satış Onaylı
Koca bir koliyle gelen paketi hararetli bir şekilde açmamla Vedat hocanın a-z'ye tüm kitaplarını görüp stresli geçen günümü aydınlatan @h.g.w hocama çok çok teşekkür ederim :) tüm üyelere sağlıklı, mutlu, bereketli bir yıl dilerim ...

taskin_gul

Perfume Lover
Satış Onaylı
@erdimurat hocam hediyeleriniz geldi hiç birini daha evvel denememiştim harika oldu teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bana her hangi bir şey gelmedi fakat sağlık olsun ;) Tüm arkadaşlar hediyelerini güzel günlerde ve sağlıcakla kullansınlar.

MD

Founder Administrator
Yönetici
Bana her hangi bir şey gelmedi fakat sağlık olsun ;) Tüm arkadaşlar hediyelerini güzel günlerde ve sağlıcakla kullansınlar.
Halit hocam selamlar Burak Bey’e uzun süre ulaşamadım ben de kendisi yurtdışında imiş, ulaştım kendisine gönderim yapacağım sizi de bu vesileyle hatırlatırım :)

HT

Perfume Lover
Satış Onaylı
Halit hocam selamlar Burak Bey’e uzun süre ulaşamadım ben de kendisi yurtdışında imiş, ulaştım kendisine gönderim yapacağım sizi de bu vesileyle hatırlatırım :)

Selamlar Mehmet hocam, hakkımdan feragat ediyorum dileyen olursa da devredebilirim. :)

Burakkk

Eau de Toilette
Çekilişteki tüm arkadaşlara özürlerimi iletiyorum. Hlttmz hocama özelden mesaj atıp bilgilerini istedim gelir gelmez hediyemi yolluycam inşallah. Herkese güzel mutlu bir yıl dilerim şimdiden.

Burakkk

Eau de Toilette
Hlttmz hocamın hakkını devrettiği @Forsy hocama paketini yolladım. Ulaşmış kendisine. Güle güle güzel günlerde kullansın. Geciktiğim için kusra bakmayın arkadaşlar tekrardan. Mutlu yıllar herkese :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...