Klasik Le Male'ye benzer erkek parfümleri

umutt

Eau de Cologne
Merhaba üstatlar. Klasik Le Male'ye bayılıyorum. 2000'li yıllardan kalma bir tane şişem var ve bitmesin diye sıkmıyorum. reformülasyon sonrası bir şişe, yine de güçlü. şimdiki le male'ler çok zayıf. ben de 8-10 saat kalıcılık ve farkedilirliği de ortalama olan, le male'ye benzer kokular arıyorum. Araştırmama yönelik birkaç benzerliği yakalamış parfümler olduğunu okudum. size onları sormayı, fikirlerinizi almayı bekliyorum. Ayrıca bildiğiniz benzer kokular varsa konuyu zenginleştirmeniz çok iyi olacaktır.

1) Amouage Reflection Man
2) PDM Pegasus ( Le Male'deki kremsiliğin burada olduğu söylendi )
3) Prada luna sport for man
4) JPG Le Male essence

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
ben de le male hayranıyım 2005 lerde tanışmıştım kendisiyle eski tadı tuzu olmasa da yine de arıyor gönül :)
askere giderken 2008 yıında 200ml almıştım şimdi dizlerimi dövüyorum o damacana yı hunharca bitirdim diye :)
ama bu denli koku alışkanlığım yoktu o vakitler reformüle nedir bilmezdim,ifra da baskılamazdı sanırım..velhasıl sonralarda da 200ml,125ml ve en son olarak ta 75 lik aldım...
benzerleri konusunda ise sanırım en çok benzeyen hafızamda kaldığı kadarıyla ;''cuba gold'' idi..
reflection ise bariz jpg genleri var hatta içeriği harmanı le male in niş hali, dedirtiyor bana :) ama çok benzerlik yok yinede sanırım burada le male in ''basitliği'' idi çekici yapan :)
jpg essence ise bence çok farklı katagoride benzediğini söyleyemem. deneyimleme imkanınız var is cuba orange yi deneyim derim.

murat0625

Perfume Lover
Satış Onaylı
klasik le male kullanmadım ama aşağı yukarı kokusunu biliyorum, pdm pegasus, amouage reflectioni benzetiyorum, ayrıca annayake tomo da bence benziyor fiyat olarakta uygun performansta iyi, forumiçi splitte vardı deneyen arkadaşlar yorum yapabilir, belkide sadece ben benzetmişimdir :)

K

kuzgun1984

Misafir
yıllar evvel bu konunun peşine düşmüş yukarıda yazdıklarınız da dahil olmak üzere bir çok koku denemiş, ama tatmin olmamıştım. dosyayı kapattım artık, size de tavsiyem bunu yapmanızdır :)

zeugman

Eau de Toilette
2012 limited edition u var bende flanker tamamen le male classic gibi ama yazlık versiyonu hafif. burun katleden değil çok hoş yaz ayında kokonat ağacı altındaki gölgede yayılmış gibi hissediyorsun
Le male essence de var ama daha kullanmadım lakin mağazada test ettiğimde çok beğenmiştim
Essence en iyi seçenek klasik gibi ağır değil ama aynı dna ya sahipler üst notada deri var klasik le male bana çok ağır geliyor sevmiyorum burnumu deliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
söyledikleriniz arasında ilk 3 ünü denedim en fazla benzeyen luna sport hocam ama le malenin kalitesini vermiyor