İçinden Geçeni Söyle

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
napıcaz bu resmi kurumlarda dönen dedikodu furyasını ? ne iğrenç ne aşağılık bir şey arkadaş... insanların sana olan güvenini kırdığının farkında mısın ? sana nasıl güveneyim ben ?

Son düzenleme:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
yarın cumartesi ve lütfen hava kapalı olsun
avm gezmek istemiyorum
mümkünse fırtına :D:D:D:D
Ağabeyimin eşi hafta sonu için plan yaptı bile: yarın Bakırköy pazarına, öbürsü gün Viaport Venezia ' ya gidilecek. Bir kere pazar gibi aşırı kalabalık ve çok renkli yerlerde beni afakanlar basar. Gidemem yani. Viaport Venezia 'ya da artık avmlere para kaptırmak istemediğim için gitmek istemiyorum. Keşke iki gün de, sonbaharda yağdığından daha çok yağsa. Allah'ım acı bu kuluna.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Evin dört hanımı( annem, ablam, yengem, ben) şu anda mutfaktayız. Hepimiz hazırlandık, mantı yapıcaz. Birlikte olduğumuz için çok mutluyuz.

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
forumun içinden geçeni yazıyorum:

split split split split split split split split split split split split split split split split split split split split split split split aventus split split split split split split split :D

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Birincisi öğrencimin başında bit çıktı, şimdi veli adeta Allah korusun cenaze haberi verişmişçesine konuştu benimle. Tamam kimse bu hayvandan hazzetmiyor lakin bu derece telaş nedir bacım? Güldüm tabii içten içe.
İkinci olarak dışarıda yine sokak düğünü var. Şimdi o düğünü mutlu olmak için yapıyorsun de' mi? He, çok olursun. Herkesten o gürültünün karşılığı beddua alıyorsun, he çok mutlu olucan. İki ay sonra boşanırsan sebep olarak aynaya bakman yeterli pis seni.

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Acayip yorgunum. Uykum var, gripten güçsüz düşmüşüm. Ama film izlemek de istiyorum. Yeni aldığım ojeleri denemedim, onları da deneyesim var. Oje almak mutlu ediyor beni. Neyse, bunlar geçiyor içimden.

cagri

Eau de Toilette
daha önce parfümericide çalışmış olan var mı? (orjinal parfümcü)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
İki gündür üst üste erken kalkmak bu gripli halimle çok yordu beni. Bu hafta hayırlısıyla bitince önümüzdeki hafta çarşamba ve perşembe TEOG Sınavı var ve re'sen görevliyim. Yine erken kalkacağım. Off bir yolu olsa da sınavlarda ceza almadan görevli olmasam.

cagri

Eau de Toilette
bir hayalim var. bir odada denemek istediğim tüm parfümler var. hepsi orjinal. elimde şerit şerit kağıtlar var. hepsini tek tek sıkıp deniyorum. benden başka kimse yok. bolca zamanım da var.

bunu yapma hayaliyle her hafta sayısal loto oynuyorum.