İçinden Geçeni Söyle

Gonca

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Kursat bey'in bir onceki splitinden aldigim 20'lik Initio Psychedelic Love'a yillar boyu belki de en cok sisesini aldigim Addict'e benzerliği sebebiyle ilk basta cok isinamamistim. Fakat gecen hafta yola çıkmadan bir gece once tekrar bir koklayıp bayılarak seyahatte kullanmak uzere çantama attım. Boyle kendi kendime hayal ediyorum, suraya giderim, surda sürerim vs.. Sabah evden çıkmadan valiz üstündeki çantayla devrilip sise patlamasın mi? Bir yandan telefonuma sizdi, yeni tasindigim Istanbul'da googlemap olmadan surdan suraya gidemiyorum degil havalimanı,,Neyse Allah yüzüme baktı gidip dondum, ekran hala lekeli filan kullanıyorum. Bir de tum seyahat boyu ve dahi su an yanibasimda çantam buram buram bu parfum kokuyor ve zaman geçtiktce daha da bayılıyorum... Gitiit 20 ml'iiim.

Ü

Üye silindi 4295

Misafir
5B004B66-A669-4685-94BB-8776E66D7AC5.jpeg

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tatilim boyunca epeyce gözlem yaptım. Öğretmen olduğum için gözlem çok önemli. Ona göre topluma, eğitime yön veriyoruz. Neyse, şunu söyleyeceğim: Arkadaş, Türk insanı aşırı güzel. Öyle böyle değil, çok güzel. Geçiniz Venezuelalıyı, Brezilyalıyı, Avrupalıyı. Yok böyle bir güzellik. Mutlak ve matematiksel konum nedeniyle Asya genleri, hafif Avrupa genleri... Müthiş bir karışım çıkmış ortaya. İnsanımız hayret verecek kadar güzel. Maşallah sübhanallah barekallah tebarekeallah yaaa... Hele hele yeni nesil... Boyları da kavak ağacı gibi. Bakmayın son yıllarda seçilen Türkiye güzellerine. Seçilenlerin çoğunluğu torpilli, tamamen sıradan, estetikli kızlar. Sokakta insanı şoka sokacak güzellikte insanlar var. Aman nazarım değmesin, maşallah yaaa...

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına siyahi, Hint-Tamil asıllı bir iş adamı adaylığını koymuş. Bu iş adamı ile rapçi Eminem birbirine girmiş. Çok ama çok garibime gitti bu olay. Sanıyorum Eminem gündeme gelmek için böyle şeyler yapıyor. İş adamı oldukça varlıklı birisiymiş. Düşünsenize ABD başkanı bir Tamil siyahisi, olur mu olur...

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Geçmişi geçmişte bırakıp, geleceğe yol almaya çalışırken, birilerinin ezik ezik sataşmalarına mütemadiyen maruz kalıyorsanız TEBRİKLER, siz çok büyük bir insansınız. Kale almamak ise en büyük ceza olacaktır.😌😌😌

Ü

Üye silindi 4295

Misafir
Kızım bu sabah erken götür beni okula, sıra kapıcam dedi. En arka, pencere yanını kapacakmış😟
Arka sıra en güzelidir sakın üzülmeyin kızcağıza da şeyapmayın lütfen. Her şeye hakim ve aynı zamanda tüm gereksizliklerden uzak bir alan en arka sıra. San Marino bilim insanlarının yapmış olduğu araştırmalara göre öğrencilik yıllarında arka sıraları veyahut amfi alanlarını tercih etmiş insanlar önde baskı yiyen, arkasını göremeyen ve sıkışmışlık hissiyle panik ve depresif olan kişiler karşısında çok daha rahat, sosyal, özgüvenli ve mizah anlayışları yüksek oluyorlarmış. Dolayısıyla bu hayatta da başarı, mutluluk, huzur vb sınıflandırmalara takmadan güzellikleri getiriyormuş.

Libra

Pure Parfum
Arka sıra en güzelidir sakın üzülmeyin kızcağıza da şeyapmayın lütfen. Her şeye hakim ve aynı zamanda tüm gereksizliklerden uzak bir alan en arka sıra. San Marino bilim insanlarının yapmış olduğu araştırmalara göre öğrencilik yıllarında arka sıraları veyahut amfi alanlarını tercih etmiş insanlar önde baskı yiyen, arkasını göremeyen ve sıkışmışlık hissiyle panik ve depresif olan kişiler karşısında çok daha rahat, sosyal, özgüvenli ve mizah anlayışları yüksek oluyorlarmış. Dolayısıyla bu hayatta da başarı, mutluluk, huzur vb sınıflandırmalara takmadan güzellikleri getiriyormuş.
İnşallah dediğiniz gibi olur🙏🏻🙏🏻

Zulkarneyn

Perfume Lover
Satış Onaylı
Yorgunum deyince kıyas yapmanız için yazıyorum ...
Sadece pazar günleri tatil yapıyorum ve cumartesi gece 1 e kadar falan oturuyorum ertesi gün yani pazar günü öğlen kalkıyorum 12-13 arası :) kahvaltı sonrası akşam üzeri saat 16:00-17:00 arası tv karşıısnda bir uyku çöküyor anlatamam ve tekrar yatıyorum.. ertesi gün yani pazartesi sabah 8:00 e kadar :) deliksiz tek öğün yemekle duruyorum :) hanım uyandırmaya çalışıyor ama uyanmıyormuşum yemek için falan :)
Sizinkisi de böyle bir yorgunluk mu acaba :)

cecilia

Eau de Parfum
Yorgunum deyince kıyas yapmanız için yazıyorum ...
Sadece pazar günleri tatil yapıyorum ve cumartesi gece 1 e kadar falan oturuyorum ertesi gün yani pazar günü öğlen kalkıyorum 12-13 arası :) kahvaltı sonrası akşam üzeri saat 16:00-17:00 arası tv karşıısnda bir uyku çöküyor anlatamam ve tekrar yatıyorum.. ertesi gün yani pazartesi sabah 8:00 e kadar :) deliksiz tek öğün yemekle duruyorum :) hanım uyandırmaya çalışıyor ama uyanmıyormuşum yemek için falan :)
Sizinkisi de böyle bir yorgunluk mu acaba :)
valla hocam şu anki yorgunluğum pazar sabahı havuza gidip 500 metre ayak çırptım....onun yorgunluğu var,
haftanın 7 günü çalışıyorum senede 5 gün tatilim var... 2 ramazan 2 kurban 1 günde 1 ocak yılbaşı ertesi yani....
size spor yapmanızı tavsiye ederim 5-6 aydır yüzmeye gidiyorum....yorgunluğun sebebi hareketsizlik inanın bana....

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Valla su adamlar yoruluyorum dediginde sunu sormak istiyorum:
Yemek.. bulasik.. camasir..utu... ev temizliği..cocugun bakimi.. okulu..odevi.. antremani... vs vs va uzaaaar gider... Bunlari da yapiyormusunuz mesela ? Hem calisip hem de bunlari yapan biri olarak soruyorum...

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cecilia

Eau de Parfum
Valla su adamlar yoruluyorum dediginde sunu sormak istiyorum:
Yemek.. bulasik.. camasir..utu... ev temizliği..cocugun bakimi.. okulu..odevi.. antremani... vs vs va uzaaaar gider... Bunlari da yapiyormusunuz mesela ? Hem calisip hem de bunlari yapan biri olarak soruyorum...

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorgunluk yarıştırıyoruz:)

Ü

Üye silindi 4295

Misafir
Yıllık izni yarıda kesip işe geldim çünkü partnerim Allah’a emanet yaşayan biri, alacaklarımı Ekim ayına ekleyip 10 gün boyunca evde sadece içip sızmak istiyorum, iliğim ağrıyor ve bazen işten eve giderken başka duraklarda iniyorum hatta geçen kendimi Peninsula otelin odasında buldum ev yerine yorgunluktan şaşırmışım 😔