İçinden Geçeni Söyle

Pervane

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bahar gelince bizim öğrencilere bir şeyler oluyor: küsen küsene. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan, güzün kapalı havalardan bunalıp "kime sarsam kime sarsam derken" birini gözünüze kestirip küsersiniz anlarım da bahar da küsülmez be çocuğum. Bir de küsme var küsme var. Erkek öğrenciler, ne güzel, mis gibi, tertemiz küsüyorlar, dümdüz küsüyorlar. Ama kız öğrenciler küsünce bir tripler, bir laf çarpmalar, kinayeler, kaş çatmalar, göz devirmeler, burun bükmeler ve tabi ki ağlamalar. Bir de istiyorlar ki kendisinin küstüğüne herkes ve herşey küssün, cümle alem küssün.

Son düzenleme:

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ayda yılda bir canım pringles çekti gittim salak gibi bunu aldım böyle bir acı yok. Şu an evde murat övüç gibi geziyorum ağız burun kalmadı. İçimden geçenleri buraya yazsam küfürbaz haydo salon beyefendisi kalır. Aman diyim bundan almayın
Ekli dosyayı görüntüle 20962

Bunu denemedim, ilk fırsatta deneyeceğim. Yiyenlerin %99’u beğenmiyor fakat ben sirkelisinin hastasıyım

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ayda yılda bir canım pringles çekti gittim salak gibi bunu aldım böyle bir acı yok. Şu an evde murat övüç gibi geziyorum ağız burun kalmadı. İçimden geçenleri buraya yazsam küfürbaz haydo salon beyefendisi kalır. Aman diyim bundan almayın
Ekli dosyayı görüntüle 20962
Aklimiza düşürdün..bu saatte kim alacak simdi... Nerden bulcaz

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bahar gelince bizim öğrencilere bir şeyler oluyor: küsen küsene. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan, güzün kapalı havalardan bunalıp "kime sarsam kime sarsam derken" birini gözünüze kestirip küsersiniz anlarım da bahar da küsülmez be çocuğum. Bir de küsme var küsme var. Erkek öğrenciler, ne güzel, mis gibi, tertemiz küsüyorlar, dümdüz küsüyorlar. Ama kız öğrenciler küsünce bir tripler, bir laf çarpmalar, kinayeler, kaş çatmalar, göz devirmeler, burun bükmeler ve tabi ki ağlamalar. Bir de istiyorlar ki kendisinin küstüğüne herkes ve herşey küssün, cümle alem küssün.
Ogretmen olmak ne guzel... Ayrica disilerin hepsi oyle .. Sokak kedisi bile bana trip atiyo kocama kıynaşıyo..

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hayatımda hiç Pringles yememiş olabilirim, emin değilim.
Kokoreç de yemedim mesela.
Çiğ köfte de...
Bir de çemensiz pastırmanın gelmiş geçmiş en saçma gastronomik icat olduğunu düşünüyorum (pastırmayı da hiç çiğ yemedim).

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Neler geçiyor sizlerin içinizden böyle yaa bende hafta sonu yağmur yağmasında zeytinlerin altına bir iki kat ızgara çekeyim diye düşünüyorum ot sardı tarlayı
Benim mesela hayati insanlari olaylari cok ciddiye almamaktan olabilir... İradem dahilinde ne benim elimde ki? Vaktim de bol... Forumu okuyup egleniyorum iste..

Ü

Üye silindi 4295

Misafir
Pringles ülkeye ilk girdiğinde bizler Star gazetesinin pazar günleri hediye verdiği bir Pringles için cips kuyruğunda beklerdik te sabah ezanında kalkıp…
Şimdi bakıyorum da herkesin cebinde iki iphone, bir yazlık, bir kışlık, bir baharlık ve bir de yedek kadınları tuttuğu nightclub’lık ev ve bu evlerin önünde de arabaları var.
Nerden nereye şükürler olsun 🙏

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Pringles ülkeye ilk girdiğinde bizler Star gazetesinin pazar günleri hediye verdiği bir Pringles için cips kuyruğunda beklerdik te sabah ezanında kalkıp…
Şimdi bakıyorum da herkesin cebinde iki iphone, bir yazlık, bir kışlık, bir baharlık ve bir de yedek kadınları tuttuğu nightclub’lık ev ve bu evlerin önünde de arabaları var.
kupon biriktirip ansiklopedi alırdık bir de sabah gazetesi müzik seti vermişti. herkes heveslenmişti ufacık bir şey çıkmıştı.

Sirab

Pure Parfum
Satış Onaylı
Kıskananlar çatlasın 🤭🤭🤭😋