Hangi takımın taraftarısınız?

Hangi takımlısınız?

• Trabzonspor

• Galatasaray

• Beşiktaş

• Fenerbahçe

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ya şimdi diyecek ki kimi arkadaşlar yahu felsefe yapmadan yazsana baykal :D.. Şunu diyeyim neden büyük takımları tutarız. Neden mahalle takımı veya 2.lig bir takımı tutmuyoruz ki tutan var ama çoğunluğu kastediyorum. Hatta yurtdışında da Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayern Munich, Manchester United gibi büyük takımları tutan var onlar Türk dışı bir takımla oynadığında. ısa bir felsefe daha yapayım ki katılmayan olabilir, Allah'ın mutlak irade yapmaması bizi, tam gücünü her zaman göstermemesi bundan bence, yoksa kendini hep tam sıfat kuvveleriyle gösterse herkes iman ederdi :). İnşallah yardımcımız olur Allah :)..Neyse herkesin inancı kendine tabiki :)..

Konumuza dönecek olursak. Yabancı takımlarla yapılan bütün maçlarda Türk Milli Takım Kulüplerini tutuyorum. Cahillerin birbirine küfür etmesi biz yabancı takımı destekliyoruz demesi, yenilince dalga geçmeleri vesaire vesaire benim o kadar umrumda değil ben gene de tüm takımları tutuyorum dediğim gibi. Sonuçta o takımların benim gibi düşünene taraftarı da var.

Bu arada Fenerbahçe SK'lıyım..

Yurt dışında Türk Milli Kulüp takımlarına ve Fenerbahçe'ye tabi başarılar ama Türkiye'de de Fenerbahçe SK başarılı olur inşallah :D..

Galatasaray küme düşecek duruma düşmüştü yahu o zaman Fenerbahçe SK'lı olarak kime 6 tane gol atınca dalga geçip mavra yapacağız? :D :p:p:):).. Tabi latife iyidir, ölçüyü kaçırmamak lazım tabi :cool:;):)..

Son düzenleme: