Gucci Guilty Absolute EDP For Men

Paranoid Android

Eau de Parfum
Alberto Morillas üstad imzalı.
Ağabeylerini hiç sevmem bakalım bu fikrimi değiştirecek mi?

gucci.jpg

The fragrance features leather, woody notes, cypress, patchouli and vetiver.

asumer

Founder Administrator
Yönetici
gucci artık tribünlere bile oynayamıyor. benim için bitmiş bir marka envy ve pour homme a kıydıktan sonra bir daha iflah olmadılar.hele guilty serisi ile sıvama aşamasına çoktan geçmiştiler.denemeye bile gerek görmüyorum artık

K

kuzgun1984

Misafir
sevilde denedim.kiz kardesim o kadar parfum arasindan bunu cok begendi.farkli bir deri yorumu. gercekten farkli. gucci den beklemiyordum boyle birsey. acikcasi morillas in buna benzer bir kokusunu hic denememistim.
oneririm 8/10

edit: gucci guilty ya da guilty intense ile hic ilgisi yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozhan

Pure Parfum
sevilde denedim.kiz kardesim o kadar parfum arasindan bunu cok begendi.farkli bir deri yorumu. gercekten farkli. gucci den beklemiyordum boyle birsey. acikcasi morillas in buna benzer bir kokusunu hic denememistim.
oneririm 8/10

edit: gucci guilty ya da guilty intense ile hic ilgisi yok.
Dediklerine katılıyorum ben de.yogun deri kullanılmış bence de farklı bi designer ama söylediğim gibi niş kopyası

Black

Eau de Toilette
Kısacası ahır , mezbahane, tabak hane çok sıkıntılı Irak olsun bu parfüm

Leto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Gucci Tom Ford kreatif direktörlugunde cok basarili urunlerle markayi ve ciroyu cok buyutunce Procter & Gamble'in radarina girdi.

2006 yilinda tum parfum bolumu P&G sirketine satildi ve parfumsever icin karanlik dönem basladi. Bu satistan önce Tom Ford'un kaba tabirle emaneti masaya koyarak kendi zamaninda cikmis hicbir parfumun P&G'ye gecmesini istemedigini ve ayrilip kendi markasini kurdugunu biliyoruz.

P&G Ariel, Ultra Prima falan yapan, kurum kulturu olarak da cok satmak, herkese satmak, birazzzcik da pahaliya satmak isteyen bir firma. bir anda dimdizlak kalinca seri köz ister gibi hizli hizli crowd pleaser parfumler yaptirtmaya calisti ve bence PH2 harici hepsinde agir cuvalladilar.

En son 2016 yilinda deniz bitti, P&G bu isi beceremeyecegini anladi ve Boss, D&G, Gucci ve birkac kucuk lisansi komple Coty'ye satti.

Coty hic olmazsa kökenleri parfumcu olan bir firma oldugu icin bu ise biraz daha saygi duyacagini tahmin ediyorum ve ilk isleri Gucci Guilty Absolute oldu.

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
Gucci Tom Ford kreatif direktörlugunde cok basarili urunlerle markayi ve ciroyu cok buyutunce Procter & Gamble'in radarina girdi.

2006 yilinda tum parfum bolumu P&G sirketine satildi ve parfumsever icin karanlik dönem basladi. Bu satistan önce Tom Ford'un kaba tabirle emaneti masaya koyarak kendi zamaninda cikmis hicbir parfumun P&G'ye gecmesini istemedigini ve ayrilip kendi markasini kurdugunu biliyoruz.

P&G Ariel, Ultra Prima falan yapan, kurum kulturu olarak da cok satmak, herkese satmak, birazzzcik da pahaliya satmak isteyen bir firma. bir anda dimdizlak kalinca seri köz ister gibi hizli hizli crowd pleaser parfumler yaptirtmaya calisti ve bence PH2 harici hepsinde agir cuvalladilar.

En son 2016 yilinda deniz bitti, P&G bu isi beceremeyecegini anladi ve Boss, D&G, Gucci ve birkac kucuk lisansi komple Coty'ye satti.

Coty hic olmazsa kökenleri parfumcu olan bir firma oldugu icin bu ise biraz daha saygi duyacagini tahmin ediyorum ve ilk isleri Gucci Guilty Absolute oldu.
İlk iş için oldukça riskli bir tarz guilty absolute.

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı

Güzel paylaşım olmuş, bilgi için teşekkürler.
GG Absolute'a şişeli sahibim ama toplasam 5 kere kullanmamışımdır. Yine de elden çıkarmayı bir an bile düşünmedim. Arada bir kapağını açıp kokluyorum, o da yetiyor :)

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Herkesin sevebileceği tarzda bir parfüm olduğunu söyleyemem zor bir koku ama ben seviyorum şahsen

ares1905

Eau de Parfum
Gerçekten de hastane kokuyor bu parfüm. Enteresan bir koku deri ceketi ve botları giyip absolute ile kombin yapacaksın tamamdır bu iş:) Alır mıyım? Benlik bir koku değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi