Erkekleri Etkileyen Bayan Parfümleri

Selbie

Eau de Parfum
Narciso Rodriguez klasik EDT hakkında görüşleri olan?:)Gurme parfümlerin baskın olduğu koleksiyonumda bu kadar farklı bir musk ağırlıklı parfüme sahip değilim; zara versiyonu ile (bright rose) birkaç aydır iyi anlaşsam da orjinalini alıp almama konusunda bu platformdaki parfümden anlayan zevkli erkek arkadaşların görüşlerini de almak isterim?:rolleyes:

Şerif23

Pure Parfum
Satış Onaylı
Narciso Rodriguez klasik EDT hakkında görüşleri olan?:)Gurme parfümlerin baskın olduğu koleksiyonumda bu kadar farklı bir musk ağırlıklı parfüme sahip değilim; zara versiyonu ile (bright rose) birkaç aydır iyi anlaşsam da orjinalini alıp almama konusunda bu platformdaki parfümden anlayan zevkli erkek arkadaşların görüşlerini de almak isterim?:rolleyes:
Bu parfümün edt si daha çok beğeniliyor amabenim için durum farklı
Edt olan daha keskin gelirken edp kremsi ve dolgun. Ayrıca misk in daha çok ön planda olduğunu düşünüyorum.
İkisi arasındaki tercihim edp olanı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Selbie

Eau de Parfum
Bu parfümün edt si daha çok beğeniliyor am benim için durum farklı
Edt olan daha keskin gelirken edp kremsi ve dolgun. Ayrıca misk in daha çok ön planda olduğunu düşünüyorum.
İkisi arasındaki tercihim edp olanı

Yorum için çok teşekkür ederim ,dediğiniz gibi çoğunluk edt sini önerirken ben aradaki farkı birkaç denememde duyumsayamadığım için kararsız kaldım. Tekrar edpsini de deneyeceğim öyleyse:)

Selbie

Eau de Parfum
Merhabalar aslında bu konu ile ilgili benim düşüncem biraz farklı
Ben tüm dünya niye sıkıyosun bu parfümü berbat dese seviyorum ondan diyen bi insanım yani çok takılmam karşı cinsin ya da hemcinslerimin beğenip beğenmemesine ama tabi ki iltifat almak aa ne güzel kokuyosun denmesi de güzel bir his değil mi :)
Bayanlar hadi konuşalım bakalım beyleri etkileyen parfümlerimizi, beyler için de eşinizde, sevgilinizde ya da çevrenizde en çok etkilendiğiniz parfümleri alalım

Benim bu konuda heralde beylerden en çok beğeni ve iltifat aldığım parfüm Narciso Rodriguez EDP dir. Yolda çevirip soran bile oldu ilginç bi şekilde. Onun dışında L'imperatrice 3 le de güzel iltifatlar aldım.

Narciso edp 'yi denemek şart oldu bu yorumdan sonra :)

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
Givenchy- Chypre Caresse
Penhaligons- Halfeti
MFK- Aqua Celestia Forte
Twilly D’Hermes

K

kuzgun1984

Misafir
bu aralar nedense hiçbir bayan parfumunu beğenmez oldum.

almıla

Perfume Lover
micallef ylang in gold'a yorum bile yapmayan iş arkadaşlarım avon pur blanca sıktığımda ne güzel kokuyor demişlerdi. üzücü tabi biri bin küsür tl biri 40 tl

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hangi erkek bi kokuyu begeniyorsa nedense benim sevmedigim kokular oluyor... Sekerli ciceksi bonibon anason gibi kokan parfumleri seviyorlar..ornegin hipnotic poison genelde begenilen bir parfumdur... Bengay gibi gelmistir bana ( agri kesici krem) ... Zevk ve tercih tabiki...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeugman

Eau de Toilette
Eskiden bir parfüm vardı escada sexy grafitti
O iyiydi :D şimdi pek algılamıyorum :)))
Birde dkny be delicious

ҠƱĿҠƐDĪSĪ

Eau de Parfum
Nişanlımın en beğendiği parfümlerim

Armani Si (ne buluyor bu kadar anlamıyorum tamam hoş bir koku ama bu kadar bayılacak bir koku değil bence)

Dior Hypnotic Poison Edt (evet edt versiyonunu seviyor bende seviyorum)

Gucci Rush (hala bulunabiliyor mu bilmiyorum ama ilk tanıştığımızda bu kokuyu sıkmıştım, aslında o sene komple bu kokuyu kullanmıştım hala söyler çok severdim kokusunu diye)

Tom Ford Orchid Soleil (bu parfüme bayılıyor hatta kendi bile kullanıyor anlamadım:) )

Calvin Klein Euphoria (sıktığımda iltifat ettiği ve etkilendiği kokulardan birisi, genelde her parfümüme iltifat etmediği için bunuda listeme ekledim)

Lancome La Vie Est Belle edp (evet bir zaman çokça kullanmıştım o zamanlar piyasada buna benzeyen hiçbir şekerli koku yoktu black opium,scandal vs gibi. Çok seviyordu bunuda hatta uzak kaldığımız dönemlerde gliss’in bir şampuanını bu kokuya benzetmiş ve sırf benim kokumu koklayabilmek amaçlı o şampuanı aldığını söylemişti:D)

aslında kokulara şöyle bir baktığımda genel olarak hep tatlı,şekerli kokulara iltifat etmiş. Çiçeksi kokularıma daha hiç iltifat etmedi. Pardon bir kere pure poison’a iltifat etmişti:)

cagataysumer

Eau de Parfum
Franck Boclet Cocaine
Dior Hypnotic Poison
Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood

Çok etkileyici parfümler cidden.