En Son Aldığınız Parfüm

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Kofre setten çıkma bir envy aldım duş jeli kayıp

9c218ca8-34e8-4c9a-b926-fbbda3938a8b.jpg

İsa

Eau de Toilette
Yok hocam onu kim çıkarmışsa mabadından kaynak göstermiş ya da elindeki sahteyi birilerine satmak için öyle bir efsane yaratmış. Benden daha çok intensivoyu test eden bu markanın içine girmiş biri yok beni referans alın siz.
Ormonde Jayne markasının sahtesidemi var piyasada 😦

RGPDBN007

Pure Parfum
Satış Onaylı
çeyzlik gibi hazirlik yapmissiniz )))) , beyaz örtu bayildim el isçiligi belli . Sizi alan yasadi ))) Gule gule kulanin , gözlerim kaydi nereye bakacagimi sasirdim )))
Teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun inşallah. Ülkemizde ve dünyada yaşanan krizin korkusuyla aldığım parfümler. Bazıları daha önce elimde olup sattığım parfümler. Bu arada benim ahım gitmek üzere vahıma sıra gelmedi henüz :-)) Çor-çocuk sahibi olduğumuz için Allah sonumuzu hayır etsin dedim. Artık parfüm almam alamam yetti gari. Çok ama çok istediğim bir parfüm olursa belki

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xPixa

Perfume Lover
Moderatör
Kendime yeni yıl hediyesi aldım 🙂 Ayrıca müthiş bir parfüm. Son yıllarda daha ilk koklayışta vurulduğum ender parfümlerden. Aromatik odunsu parfümleri seven herkesin şiddetle denemesini tavsiye ederim.

IMG_3736.jpg

samosbabos

Perfume Lover
Satış Onaylı
Kendime yeni yıl hediyesi aldım Ayrıca müthiş bir parfüm. Son yıllarda daha ilk koklayışta vurulduğum ender parfümlerden. Aromatik odunsu parfümleri seven herkesin şiddetle denemesini tavsiye ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 17590

Benim de koleksiyonuma eklemek istediğim bir parfüm. Bu seriden en çok sevdiğim Fars. İnşallah bir gün…

xPixa

Perfume Lover
Moderatör