En Son Aldığınız Parfüm

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tahrik var...
Tahribat var...
Eser var...
Koku var...
Estetik var...
İstek var...
Yön verme var...
Yönelme var...
Kokmak var...
Kokunma var...
Yayılım var...
Ateş var...
Güzellik var...
Ben de tüm bunlara bakar...
Avaar Avar...
Valla Cüneyt hocam acayip kıskandırıyorsun bizleri. Bize de nasip olur mu böyle kıymetlileri kullanmak bilmiyorum. Güzel günlerde arada bizleri de düşünerek güle güle kullanasın hocam.

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ragıp hocam valla süpersin ne diyim sağolasın ediniyoruz kendi zevkimize, tecrübemize, burnumuza göre bişeyler.
Sen bana özellikle aradıklarını söyle yada yaz çıkarsa benim ortamlardan yazıp, haber ederim sana..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat64

Pure Parfum
Uzun bir ardan sonra ilk paylaşımım bu olsun, herkese selamlar…
7b0f57d2df31ec7eaf33637361a55285.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
BLEND OUD... SANA

Bu marka hakkinda kokularini denedikce bir fikrim olustu... Beğenilen sevilen satisi cok olan kokularin klonlarini uretiyor sanirim... Sana bildiğin Lira... Lira yi sevmedigim icin kokuyu sevmedim ama cok iyi bir klon... fiyatlari Xerjoff tan uygun oldugu icin... iyi bir tercih sebebi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yanlis yere yorum yapmisim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat64

Pure Parfum
Güzel günlerde kullanın parfümü yorumlarsanız sevinirim ürün boynerde indirimde suan almayı düşünebilirim

Üstad, müthiş doğal ve çok ferah bir narenciye açılışı var. Turunç yaprağı da çok hafif de olsa yeşil bir akor da katmış. İris baştan itibaren hissediliyor ama sonra daha da ortaya çıkıyor ve beraberinde çok hafif bir tatlılık getiriyor. Aslında aşağı yukarı bu kadar denebilir. Yani yaz için harika bir alternatif, çok komplike olmayan ve alışık olduğumuz sucul/mavi parfümlerden de farklı. Performans kategorisinde ise maalesef süper kötü desem en basitiyle anlatmış olurum herhalde. Lakin bunu bilerek aldım çünkü bence koku karakteri gerçekten çok başarılı. Naapayım, ben de gün içerisnde bolca tazeliyorum

exelance

Eau de Parfum
Üstad, müthiş doğal ve çok ferah bir narenciye açılışı var. Turunç yaprağı da çok hafif de olsa yeşil bir akor da katmış. İris baştan itibaren hissediliyor ama sonra daha da ortaya çıkıyor ve beraberinde çok hafif bir tatlılık getiriyor. Aslında aşağı yukarı bu kadar denebilir. Yani yaz için harika bir alternatif, çok komplike olmayan ve alışık olduğumuz sucul/mavi parfümlerden de farklı. Performans kategorisinde ise maalesef süper kötü desem en basitiyle anlatmış olurum herhalde. Lakin bunu bilerek aldım çünkü bence koku karakteri gerçekten çok başarılı. Naapayım, ben de gün içerisnde bolca tazeliyorum

Yanıt için çok teşekkürler bol parfümlü günleriniz olsun

Mühendis.91

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Merak ettğim bi parfüm kısaca yorumlar mısınız
Çok teşekkürler hocam. Ben yorumlama konusunda pek yetenekli değilim, notaları tek tek anlamak da çok zorlayıcı bu parfümde, kompleks bir yapısı var. Hissiyat olarak eski tarz bir maskülen diyebilirim,bence her mevsim kullanılabilir, hafif-ferah bir koku değil. Oldukça lineer ilerliyor, 3-4 saattir bileğimde ve hissedilirliği hiç azalmadı şimdilik, performansı iyi olacak gibi.

Efecan

Extrait de Parfum
Amouage Interlude

53’ü bulamadık, bulduklarımızda çok fahiş fiyat istiyolar… aslında iyi oldu, almış olduğum klasik interlude (made in oman) da performans olarak çok başarılı 8-9 saati gördü tenimde (2-3 fısla) … 53’deki 24 saatlik performansa gerek yok 😋

7A4F6B33-A59E-408D-8815-53A73B05AB6B.jpeg