DIOR HOMME (2020)

David_Coverdale_ci

Eau de Toilette
dior homme 2020. klasik dior homme ile alakasının olmadığı söyleniyor. dior dan yeni bir parfüm beklerken bunu görmek beni çok mutlu etmedi açıkçası. bekleyip görelim..

notalar;

Top: bergamot, pink pepper, elemi
Heart: Atlas cedar, patchouli coeur, cashmere
Base: whitemusk, Haitian vetiver, Iso-e-Super

o.88349.jpg
Bence hayal kırıklığı olacak. Şimdi düşünüyorum da Luca Turin'in 5 yıldız verdiği eleştirisine güvenerek bu parfümü 2020'de alacak olan kişi çok yanıltılmış olacak. Kitabi değerler parfüm olayında da gerçeklerin arkasında kalmış olacak; eğer Luca Turin bir güncelleme yapmazsa. Ve ben de zamanında keşke 5 şişe yedek alsaydım :-) Yani demek istediğim, bizim gibi parfümperverler artık günümüzün "klasikleri"ni keşfedip ya da tahmin edip kesinlikle birkaç şişe "backup" yapmalıdırlar.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
b1ee9b5b61cdcf1b74d1b057da8eef60.jpg

Dün koklama fırsatım oldu yurtdışında ben klasik Dior Edt ci olduğum için hemen yadırgadım. Kokunun klasik Homme ile alakası yok. kadın da diyor çok özel bir fragrance ama bu:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kokusunu yorumlayabilir misiniz hocam :)

NemesisSephiroth

Eau de Parfum
Intense versiyonu da az da olsa değişmiş şişe ile beraber, ilk versiyonda bol bol olan ancak reformülasyon sonrası yok olan iris geri gelmiş diyolla.

eraslanhkn

Eau de Cologne
Ben bir tane dior homme parfum versiyonundan stoklayayım belki üretimi durur korktum yorumlardan

fragranceholic

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yasaklandı
yazık ettiler efsaneye...iyi ki almışız zamanında

Brandon

Eau de Cologne
Farklı bir ad ile çıkarsalarmış olurmuş. Eskisi ile alakası yok.

Pbkc

Eau de Cologne
Eski Dior Homme, Dior Homme Original adıyla üretime devam ediyor.

fragranceholic

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yasaklandı
Dior Homme İntense 2020'nin şişesi farklı oda bu şekilde tamamen koku anlamında farklı mı acaba?

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
İyice milletin kafasını karıştırmaya devam, her yıl başka formülle şişeyle gelmece 😀 eğlencesine yapıyorlar herhalde

azizemincetin

Eau de Cologne
orjinal versiyonu sadece fransa da mı satılıyor.satış noktasıyla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı

L’aventus

Eau de Toilette
Bu parfüm hakkında hiç konuşulmuyor.Ben de diordan aldigim bir urunun yaninda tester yollanınca koklamış bulundum.Soyle bi kapagi acip kokladigimda hımm bleu chanel diyip kenara atmıştım.Bugun gözüme ilişti de kapağını açarken biraz masaya döküldü.Şuan burnumu aşırı şekilde tırmalayan (bazen olumlu bazen olumsuz bir chanel bleu edp açılışı var) .Bence parfum chanel bleudaki gibi bir greyfurtla acılıp ara ara vetiver ve iso e (sentetik koku) alınıyor.Chanlden farkı tütsü yok.Terre hermes+Chanel bleu gibi bir koku.Yayılım orta kalicilik bir tık üst yayilima gore .
Kesinlikle kötü parfum diyemem.Tam bir beyfendi kokusu.Denemeyenlerin denemesini tavsiye ederim.Fazla beklentisi olanlar denemesin