Designer erkek parfum onerisi

petrichor

Eau de Cologne
Herkese merhabaa!

Yakin bir erkek arkadasima parfum almak istiyorum ancak designer erkek kokularina hic hakim degilim. Mont Blanc Legend kullandigini biliyorum. Son donemde begendiginiz nis kokulari aratmayan designer parfumler var mi?
Sevgiler..

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Tom Ford ...Noir Extreme

Dior .. Sauvage

One Million...Prive

Benim begendiklerim... Nacizane..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çinel

Eau de Parfum
Nish parfümleri aratmayan bir designer parfüm dediğinizde çok parfüm canlandi kafamda, ben biraz daraltayım en iyisi. Hediye olacağı için genel beğeni çizgisine yakın olması ve ucuz olmasi lazim diye düşünüyorum. Önümüzdeki mevsime bakacak olursak da çok güçlü bir parfüm gerekmez herhalde. Ben şu aralar Martin Margiela'nin parfumlerine bakiyorum baya. Gerçekten basarili işler var. En cok cok begenileni kizarmış leziz kestane kokan by the fire place, fakat baska guzel kokulari da var. Sevgililer gunu icin trendyolda 500e düşmüş. Ankara ve İstanbul'da büyük AVM sephoralarinda ve boynerlerde var. Nishvari bir şey deyince benim aklima bir de Encre Noire A'lextreme geldi ama kör alış uygun mudur bilemedim. En temizinden bentley absolute risksiz odunsu bir koku, düz karton kokuyor gibi sanki çok hoş.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hediye alınacaksa risksiz genel beğeniye uygun bir parfüm almanızı tavsiye ederim. fiyat olarak makul düzeyde olan Versace Dylan Blue iyi bir tercih olacaktır

ERGUN

Administrator
Yönetici
armani code absolu - bunu alın hocam sonra teşekkür edersiniz :) genel beğeni performans ve kalite olarak 4/4 lük bi designer.

01036780001-2.jpg

umutt

Eau de Cologne
mont blanc Explorer ve armaf club de nuit intense man aventus kopyalarıdır ve önümüzdeki ilkbahar ve yaz aylarında kullanabilir olduğundan bunları önerebilirim

Foreverroma

Pure Parfum
Satış Onaylı
boşver aventusu kardeşim

sen arkadaşına armani kod joop homme one million al :):)