DENENMİŞ EN İYİ, EN KALICI, EN YENİ PARFÜMLER

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Son yıllarda malumunuz çoğu parfüm suyunun suyu nitelikte. Ondan dolayı, parfüm fiyatlarındaki anormal artıştan dolayı yeni parfüm almaktansa eldeki parfümlerimi değerlendirmek çok daha mantıklı geliyor.
Ancak tüm parfümleri denemedim, denemediğim için yeni parfümler hakkında çok kesin bir kanıya varamıyorum.
Yeni çıkmış parfümlerden hem koku güzelliği hem de kalıcılık açısından sizce en almaya değer parfümler hangileri? Özellikle kadın parfümlerini merak ediyorum. Bence bu konudan şahane bilgiler çıkabilir. Mutlu hafta sonları...

Tuberose

Eau de Parfum
Givenchy L'interdit canım hem çok güzel hem de performansı efsane...kokusu meyveli notalarla açılıyor ve Elie saab le parfum e benziyor...ama çok güzel bence almaya değer...bende Elie Saab edp var ama performansından memnun kalmadım...
Bir de Bvlgari goldea roman night ın kokusunu çok beğendim ama performansını tekrar test etmem gerek tek denemede emin olamadım...

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Givenchy L'interdit canım hem çok güzel hem de performansı efsane...kokusu meyveli notalarla açılıyor ve Elie saab le parfum e benziyor...ama çok güzel bence almaya değer...bende Elie Saab edp var ama performansından memnun kalmadım...
Bir de Bvlgari goldea roman night ın kokusunu çok beğendim ama performansını tekrar test etmem gerek tek denemede emin olamadım...
Kıymetli yorumun için çok teşekkür ederim.

U

ukiyo

Misafir
Allah Allah acaba Elie Saab edp derken, Le Parfum edp olandan mı bahsediyorsunuz? Çünkü en kalıcı ve yayılımı güçlü, tazelenmese bile akşama kadar fark edilen ve iltifat getiren kokulardan biri kendisi. Belki de sizin teninizde tutanamamış olabilir bir ihtimal.

Tuberose

Eau de Parfum
Allah Allah acaba Elie Saab edp derken, Le Parfum edp olandan mı bahsediyorsunuz? Çünkü en kalıcı ve yayılımı güçlü, tazelenmese bile akşama kadar fark edilen ve iltifat getiren kokulardan biri kendisi. Belki de sizin teninizde tutanamamış olabilir bir ihtimal.
Evet Elie Saab le parfum edp den bahsediyorum. Normalde parfümler bende çok kalıcı olurlar ve Elie saab beni şaşırttı bu konuda...Ama Givenchy L'interdit in performansı gerçekten olağanüstü...

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
dior homme parfume
thierry mugler alien absolue

Vintage

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Geçen hafta bileğime tek fıs Versace Dylan blue sıktım duştan sonra bile kokusunu alabiliyordum. Epey kalıcı geldi bana

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Xerjoff Alexandria , More Than Words
Sospiro Erba Pura
Dior Homme Parfum
Bond Amber Parfum versiyon atom bombası gibi parfümler :)