Cihan Mert Adlı Üyenin Yapmış Olduğu Manipüle

Konusu 'Genel Duyurular' forumundadır ve azzura tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

By azzura on 9 Aralık 2019 15:40
 1. azzura

  azzura Moderator
  Yönetici

  Katılım:
  20 Haziran 2017
  Mesajlar:
  3.356
  Beğenileri:
  22.416
  Değerli üyelerimiz bilindiği üzere "Karışık Yurtdışı Spliti-2" spliti gerçekleşirken Kamil nikli bir üye ilk mesajını yakışıksız ve mesnetsiz iftiralar ile bazı suçlamalar getirmiş (üyelerin parfümlerinin yurtdışı adı altında splitlendiği) ve bu durum sizin de gözleriniz önünde gerçekleşmiştir.

  Forumumuz oldukça değerli üyelere sahip, kişisel olarak bazı üyelerin arasında bazı sıkıntılar olsa da genel anlamda tüm parfüme gönül veren üyelere açık ve kimseye karşı önyargılı olmayan bir platformdur.

  Daha önce bu forumda bulunan CihanMert isimli üye bugün başka bir üye ismiyle iftira atarak ve müfteri olduğunu göstererek bir karalama çabasına girişmiş ancak kendi yaptığı hata ile aşağıda profil resmi bulunan SS görüntüsünden de kendisi olduğu anlaşılarak bu başlıkta ifşa edilmiştir. Sebep ve gerekçelerini anlamlandıramadığım, neden veya niçin olduğunu bilmediğim bu aşağılık iftira gerçeklerin bir gün ortaya çıktığı gibi gün yüzüne Allahın izniyle çıkmıştır.

  Ayrıca bu şahıs, başka bir değerli forumun yöneticilerine ait bir imza yazısını yazının içeriğinde o forum SS'ini alarak belirterek forumlar arasına husumet çıkarmaya dostluk ve kardeşlik ortamını bozmaya çalışmaktan öteye gitmeyen bir kişi olduğunu da bu yazısıyla belirtmiştir. Biz yönetim olarak asla başka forumlardan yöneticilerin bu tür müfterileri bu amaçla yazılan yazılarının haberi olduğunu düşünmüyoruz. Biz sadece bu hobinin gelişmesini, bu hobiye gönül verenler üzerinden para kazanmaya çalışan ASALAK, SAHTEKAR ve DÜZENBAZLARIN bu hobiye gönül verenleri üzmesini ve kırmasını istemeyerek bu işleri yapmaya çalışıyoruz.

  Bu sebeple hem bu yazımla tüm forumlarda bulunan dost ve abilerime bir zeytin dalı uzatıyorum hem de bu tür bu hobinin içinde yer alan kişilerin kendilerine zarar vermemeleri için kendi mecralarında bulundurmamalarını rica ediyorum.

  Takdir yine siz değerli üstad ve üyelerimizindir.

  Müfteri Cihan Mert'e ait ekran görüntüsü sağ üst köşede profil resmi görünmektedir. Kendisi resmini bugün yakalanma sonrası değiştirmiştir:

  Screenshot_20191208-145029_Chrome.jpg
   
  #1
  kuzgun1984, Orangeverte, yanqoue ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
Tags: this article has not been tagged

Mesaj

Konusu 'Genel Duyurular' forumundadır ve azzura tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

  1. asumer
   asumer
   yazdığın herşeye forum yöneticisi olarak katılıyorum ve imzamı atıyorum ancak bir birey olarak katılmadığım bazı noktalar var....
   uzaktan çok arkadaşlarımıza hakaret vari küçümseyici bazı sıfatlarla mesaj yazıp bu ısrarını sürdüren ve tüm görüşme taleplerimizi reddeden kişiler karşıma çıkmayana kadar ben kimseye dal mal uzatmıyorum... bu mesajımdan sonra gayet iyi bildikleri telefon numaramı arayıp hatta kırıcı laflar söylediği arkadaşları arayıp özür dilemeyene kadar da en fazla diken dalı uzatırım.... sözlerimden tehdit,aşağılama,hakaret vb tarzda anlamlar çıkarılmamasını önemli olanın insan onuru ve gururu olduğunu bu sebeple bu yolda hata yapan herkesin bir gün hatasından dönmek zorunda olduğunu,çaba ve duygularımın da bu itibarla hareket ettiğini tüm forum üyelerine bildiririm.
  2. asumer
   asumer
   ayrıca defalarca forumu bu şekilde sabote etmeye çalışarak kendi ismini duyurma çabasında olanlara,arkamızdan olur olmadık iftiralarla çamur atanlara,3 kuruşluk parfümlerden 5 kuruş kazanarak kendilerini uzman görenlere,ve tüm bu yaptıklarını inkar edip kişiliksizliğin doruklarında yaşayanlara da şu sözü hatırlatırım..... "gerçeklerin er geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır"
  3. baykalbul
   baykalbul
   Bende bir şeyler yazmak istiyorum ama kişi hedef alan bir yazı değil bu yazdığım direkt.. Ben de kimilerince hedef alındım ve forumum. CNYT arkadaşı da ve bizi de bir parfüm forumunda hedef almışlar ve bunu CNYT hocam açıkca benim forumda yazdı. Sonra o forumda müdahale edilmiş, tam ayrıntıları araştırıyorum. İlk parfüm forumundan, forumlarındam beri tanınan ve kimseye sahte parfüm falan da satmış değiliz. Şimdiye duyulurdu. Hatta şimdiye kadar aldığım dekantları bile satmadım, ha satılabilinir bunda bir kötü durum da yok. İftira çok günahdır arkadaşlar. Gıybet yani bir kişide olan ve toplumun güvenliğini ilgilendirmeyen bir şeyi belirtmek günah iken, var siz düşünün iftiranın günahını.

   @azzura hocam ile karşılıklı hediyeleşmeleriz de oldu. Efendi, böyle üç beş kuruşa bakmayan biridir. Tanıyorum ki üstelik ha yurtdışı ha bir arkadaşdan olsun Xerjoff Alex 3 ne farkeder ki belki yurtdışı alımdır zaten ki yurtiçi bulunmuyor ki yurtdışı imiş..

   D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. azzura
   azzura
   Adsız 1.jpg Adsız.jpg

   Değerli dostlar ekte müfteri kişinin Alex III ile ilgili iddiasını çürütecek siparişe ait faturam yer almaktadır. Ödediğim tutar da ekte görülecektir. ENTERESANDIR bu zamana dek ilk burada paylaşılıyor yurtdışı ödeme ekranları:)

   Gereğini tüm forum üyelerimizin vicdanlarına bırakıyorum.
   Son düzenleme: 12 Aralık 2019
   Orangeverte, Erbey, israfilkilinc4638 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  5. UMUT KORKUT
   UMUT KORKUT
   Sağlam kaynak tan almış haber lütfen o sağlam kaynak kimmil çıksın da söylesin kimseyi zan altında bırakmasın ve İFTİRA ATMASIN RİCA EDİYORUM SAYGILAR
  6. rasta82
   rasta82
   bizim kalbimiz her zaman rahat kürşat. Allah kul hakkı yiyenlerden hepimizi uzak tutsun.
  7. rasta82
   rasta82
   kaynak belli abi :) sen sıkma canını.
  8. Benan
   Benan
   Gerek bile yoktu faturayı yayınlamana Kürşatcım, hepimiz senin sözüne güveniyoruz. Üstelik kanun da değil, isteseydin Umut Bey'in Alex III'ünü de splite koyabilirdin, öyle olsaydı neden bunu gizleyecektin ki? Direkt söylerdin Umut Korkut'a ait diye. İnsanlar neden saçma sapan senaryolarla uğraşıyorlar, birilerini karalayınca ellerine ne geçiyor anlamış değilim.
  9. Mustafa2121
   Mustafa2121
   İlgili şahsı daha fazla kaale almayalım bence, forumda herkesin güveni var arkadaşlara, bu müfteriye de birşeyleri ispat etmemize gerek yok.
  10. Zulkarneyn
   Zulkarneyn
   insanlar nelere kafa yormuşlar:eek::confused::mad:
  11. özgür
   özgür
   Bizim size güvenimiz tam Kürşat Bey hiç kendinizi boşu boşuna sıkıntıya sokmayın.:)
   UMUT KORKUT, Orangeverte, azzura ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. Orangeverte
   Orangeverte
   Kürşat hocam forumda zaten halihazırda güven esaslı bir atmosfer var ve bizim sizlere güvenimiz tam:) bu konuda canınızı sıktığınıza değmez:)
   Son düzenleme: 13 Aralık 2019
   rasta82 ve UMUT KORKUT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş