Bugün Hangi Parfümü Test Ettiniz / Denediniz ?

Konusu 'Parfümler ve Kokular Dünyasına Genel Bakış' forumundadır ve Erkan Ağa tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. hypnotic poison

hypnotic poison Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    3.820
    Franck Boclet Cocaine.

İçinde tütün, paçuli, acı portakal, kırmızı meyveler, zambak, sümbülteber, orkide ve karamel olan Cocaine’i dün deneyip önce kokusunu tenimde seçemediğim, bugünse çok beğendiğime kanaat getirdiğim bir parfüm oldu. Hatta öyle ki denemeseydim iyiydi diye düşündüm, çünkü o artık aklımın bir köşesinde kalacak:(

Dumanlı, tatlı, çiçeksi, her şeyiyle dengede olan bu parfümü değişik kokulara merak saranlara kesinlikle öneririm.

Ayrıca buraya şunu eklemeliyim ki, niche parfüm kategorisinde olup da beni çeken nadir parfümlerdendir kendisi.

Son düzenleme: 9 Mayıs 2019
    Murat64, Kerem, Benan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. sedobey

sedobey Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    5.460
    Givency gentelman cologne: yeni çıkan kokusuymuş iris sevenler deneyin bence ancak performans yerlerde

Benan ve Kerem bunu beğendi.
  3. Murat64

Murat64 Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    4.627
    Bugün D&G Light Blue Sun Pour Homme ve Hugo Boss The Scent Private denedim. İkisini de pek beğendiğimi söyleyemem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ertuğrul, Benan, sedobey ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Ntmm22

Ntmm22 Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    2.515
    Afnan supremacy silver denedim bugün yeniden, meyveli aventus klonlarının en iyisi,, armaf cdni biraz dumansılık içeriyor ama afnan da hiç yok nerdeyse.

Ertuğrul, Benan, Murat64 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Umut Aras

Umut Aras Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    4.332
    D&G ligh blue Sun : keşke koku şişe kadar güzel ve çekici olsaydı beğenmedim
    Givenchy Gentleman Cologne:Koku güzel ama adı üstünde kolonya bu paraya bu kalıcılık mantıksız
    Victor&Rolf Spicebomb Night Vision:Bence başarısız bir flanker olmuş edt sinden sonrası çok gereksiz
    Hermes Un Jardin Sur Le Lagune:Ellena nın yapmadığı belli ama kadınlar için güzel bir yazlık olmuş

Ertuğrul, Benan, Murat64 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. sedobey

sedobey Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    5.460
    Rochas moustache beklemediğim kadar güzel bir koku çıktı.

Gucci guilty oud :kullanılabilir bir oud olmuş, sakin ve hafif devam ediyor. Tatlılığı da güzel olmuş bence..

Davidoff horizon: çözemedim :) yoğunlaşamadım ona

Bulgari wood essence şişesi 50 TL ye satılsa belki tenezzül edilip alınır, bir an arko traş kolonyalarından birini kokluyorum sandım..

Ertuğrul, Benan, Murat64 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. sedobey

sedobey Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    5.460
    Akşam beymene uğrayıp Frederic Malle Malle musc ravageuer denedim

Ertuğrul, cakcetin, Benan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. hypnotic poison

Beğenileri:
    3.820
    Boucheron Oud de Carthage.

Montale Honey Aoud'la oldukça benzer, maskülen, hafif Arap esintileri olan, yayılımı çok güçlü, enfes bir koku. Eğer erkek kokularına biraz olsun ilgi duysaydım asla affetmezdim. İçindeki oud'un hakkını veriyor gerçekten de.

azzura, Ertuğrul, Ntmm22 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. Umut Aras

Beğenileri:
    4.332
    Abi ben Gucci Oudu biraz Armani Rose D’Arabie ye benzettim hoşuma gitti aldım
    Sen Hugo Boss The Scent Parfum Edition siyah şişeli olan denedin mi ben denedim koku güzelde kalıcılığı çok az geldi bana

azzura, Ertuğrul ve Murat64 bunu beğendi.
  10. Ntmm22

Ntmm22 Satis Onayli Uye

Beğenileri:
    2.515
    Oud de carthage benim hedefimde olan ilk fırsatta alacagım bir koku, ben öyle düşünmesemde çok kişiden bu kokunun gayet feminen oldugunu duydum, sizce kadın kullanımına uygun değil mi

azzura, Ertuğrul ve hypnotic poison bunu beğendi.
  11. hypnotic poison

Beğenileri:
    3.820
    Denediniz sanırım siz de almayı düşündüğünüze göre ve denediyseniz bilirsiniz ki feminen değil. Emin olun biraz feminen bulsaydım, ben kaçırmazdım zaten:) Ayrıca bence çok iyi bir tercih yapmışsınız. Kalıcılığı, fark edilirliği çok yüksek, her şey çok iyi işlenmiş, burun tırmalayan bir noktasını dahi bulamadım ben.

azzura, Ntmm22 ve Ertuğrul bunu beğendi.
  12. Ertuğrul

Ertuğrul Moderator
    Yönetici

Beğenileri:
    13.623
    Bugün Hos da Sospiro Ensemble denedim şuana kadar denediğim sospiro kokuları arasında en iyisi bence hem genel beğeni hemde yaz kullanımına uygun son derece güzel bir koku olmuş şişeli alınacaklara eklenmiştir. :)

riyafes, rasta82, azzura ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. Vintage

Vintage Bilinen Uye

Beğenileri:
    2.545
    beymen 'de initio magnetic blend ve mfk oud satin mood denedim. initio saf amber kokusu başkaca baskın nota yok. çok yumuşak bir koku kadife gibi. rahatsız etmiyor (prada amber rahasız etmişti) ve kokladıkça koklayası geliyor insanın. son bahar kış kokusu. fiyat olarak indirimdeydi. sanırım 1 şişe alacağım. mfk ise benim kokladığım en güzel gül yorumlarından biri. oud baskın değil ve pudramsı gül kokusunun ortaya çıkmasına izin veriyor. uniseks olsa da kadın kullanımına daha uygun gibi. bu da son bahar kış kokusu. ha bir de adp leather denedim. gayet kullanışlı doğal bir deri kokusu. tom ford ombre leather'dan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

luminescence, Ertuğrul, cakcetin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. Umut Aras

Beğenileri:
    4.332
    Al Haramain -Amazing Mukhallath mükemmel bir parfüm Iris ve Vetiver kullanımı müthiş son zamanlarda en çok beğendiğim yazlık oldu çok kaliteli kesinlikle şişeli alınacak elbet bir gün :)

Ertuğrul ve azzura bunu beğendi.
  15. hypnotic poison

Beğenileri:
    3.820
    Killian Back to Black. Denediğimde woouuw olmadığım, etkileyiciliği sıfır bir niche parfüm daha. İşin kötü kısmı, ben bunu 3-4 defa denedim, her seferinde daha sıradan geldi bana. Bu parfüm için puanım; otur, sıfır!

Son düzenleme: 15 Mayıs 2019
    blerox, Debussy, luminescence ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  16. Vintage

Vintage Bilinen Uye

Beğenileri:
    2.545
    Müthiş baş ağrısı yapmıştı bende

Ertuğrul ve hypnotic poison bunu beğendi.
  17. hypnotic poison

Beğenileri:
    3.820
    Hocam çok şükür ki benim tenimde baş ağrısı yapacak kadar bile kalıcı olamadı:)

Ertuğrul bunu beğendi.
  18. Umut Aras

Beğenileri:
    4.332
    Gereksiz abartılara mazhar olmuş bir marka STH dışında iyi işleri pek yok istedikleri fiyatlara ne parfümler var halbuki

hypnotic poison ve Ertuğrul bunu beğendi.
  19. hypnotic poison

Beğenileri:
    3.820
    Beğenenlere ve kullananlara saygım olmakla birlikte benim için de şişirilmiş bir balon bu marka. Ben de bir tek Good Girl Gone Bad'i beğeniyorum bu markadan. O da o fiyata değmez benim için, onu alana kadar aklımda yer eden aynı fiyata diğer bir parfüme yönelirim ben de:)

Ertuğrul ve Umut Aras bunu beğendi.
  20. luminescence

Beğenileri:
    707
    Bugün elimde iki sample'ı olan Narciso Rodriquez for her rouge'ya bir şans vermek istedim ve sabah ikisini de üzerime boşalttım.Ama bana iki saat sonra bir oksijen çadırı ya da maskesi gerekti ve oldukça huysuzdum.Misk kokusunu çok sevmem,ama Sevil'de bu parfüm bileğimde fena değil gibiydi.Bu misk burnumu zapt u rapt etti ve ben kokuyu değil koku beni sürdü:-(((((

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş