anthony joshua vs andy ruiz jr

tyf

Eau de Toilette
Boksun yeni yildizi andy ruiz jr,gerçekten şaşırttı herkesi.

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bariz şikenin olduğu bir macti fazla yoruma gerek yok.. sporun kirli ellerinin dokundugu maç olarak hafızamda kalacak..

K

kuzgun1984

Misafir
sinan şamil sam da koca gobegiyle dunya sampiyonu olmustu, andy ruiz haketti bence. artık bu bir milat olsun, filmlerde ilk sisman cocuk olmesin, sismanin yaptigi teklifi kiz kabul etsin, street fighterda honda secilsin artik. sisman da degilim ama cok ezildiler bugune kadar abi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MD

Founder Administrator
Yönetici
sinan şamil sam da koca gobegiyle dunya sampiyonu olmustu, andy ruiz haketti bence. artık bu bir milat olsun, filmlerde ilk sisman cocuk olmesin, sismanin yaptigi teklifi kiz kabul etsin, street fighterda honda secilsin artik. sisman da degilim ama cok ezildiler bugune kadar abi.
:D:D

A☆MEN

Perfume Lover
Sisman bireyler icin s400'ler gibi etkili bir savunma olmus:rolleyes:

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Taşınma telaşından bünye yorgun düşmüş, kaç gecedir ilk gördüğüm yastığa kafamı koyduğum gibi uyuyorum. Dolayısıyla bu maçı kaçırdım. Ben Joshua taraftarıyım. Kaybetmesine üzülmedim ama. Nasıl kazansaydı ben bir şey kazanamayacaksam, aynı mantıkla kaybetmesi de mühim değil. Belki maçın görüntülerine bakarım, o zaman daha iyi yorumlama yapabilirim. Herkese musmutlu bayramlar.

Mustafa2121

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yeni muhammed ali yakıştırması yapılan Joshua ilk yenilgisini aldı. Klitschko yu yenmiş wilder ve furry e kafa tutan joshuanın bu yenilgisini hiç kimse beklemiyordu. @blerox hocama katılıyorum.

esclapez

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Cam ceneye sahip Joshua nin kaybetmesi bence gayet normaldi.Joshua,Muhamed Ali'nin George Foreman dan yedigi yumruklari yese ölür veya sakat kalirdi herhalde. Benim icin koca bir balondu ve nihayetinde söndü.

tyf

Eau de Toilette
Cam ceneye sahip Joshua nin kaybetmesi bence gayet normaldi.Joshua,Muhamed Ali'nin George Foreman dan yedigi yumruklari yese ölür veya sakat kalirdi herhalde. Benim icin koca bir balondu ve nihayetinde söndü.
Katılıyorum hocam bence de Joshua biraz fazla abartiliyodu ayrıca maçta şike olduğunu dusunmuyorum

tyf

Eau de Toilette
:) Hocam boksta özellikle ağır siklette koca göbek makbuldür,kas yağdan daha hızlı yoruluyor:))

ERGUN

Administrator
Yönetici
Olimpiyat altın madalyası olan bir sporcuya balon demek bence haksızlık olur:) ağır sikletin en iyi 3 boksöründen biri hala joshua. menejerinden dolayı insanların sempatisini kaybediyor bence. Bir an önce kendisine ceki düzen verip wilder ile maça çıkmasi gerekiyor ancak sanırım 2019 için bu sans yok. Bu sene sonunda ruiz den rövanşı alıp 2020 takviminde wilder ile bir mac güzel olur. Bu arada bana göre teknik olarak fury bu 2 boksorden de daha iyi :) ağır siklet 90 ların sonundan beri en hareketli ve heyecanlı dönemini yaşıyor. Muhteşem keyifli, kim kazanırsa kazansın o kadar da önemi yok..

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam Senin şişmanlara olan hassasiyetini Abraham Lincoln siyahiler için göstermemiştir tarih seni ve Lincoln’ü unutmayacak :D