Almayı Düşündüğünüz Parfümler

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
Coromandel hayalini beğendim. diğerleri beni cezbetmiyor.
coromandel dekantını Altuğ bey den almıştım çok beğenmiştim nasıl güzel kokar bir sıvı bu kadar diye öve öve bitirememiştim.
bir arkadaş fransaya gidiyor ocak ta bir 75 ml lik bahsettim kendisine fiyat konusunda yardımcı olacak :)

U

Ustad

Misafir
simdi edt versiyonu satistan cekildi edp satiliyor sadece tabi fiyatlarda buna paralel olarak artti. Yinede herkesin yaninda bulunmali. Bunun daha guzel bir versiyonu da Serge lutens borneo 1834 Fransaya gidecek arkadasinizdan bunu da isteyebilirsiniz. Bir arastirin derim.

chypre

Perfume Lover
Satış Onaylı
simdi edt versiyonu satistan cekildi edp satiliyor sadece tabi fiyatlarda buna paralel olarak artti. Yinede herkesin yaninda bulunmali. Bunun daha guzel bir versiyonu da Serge lutens borneo 1834 Fransaya gidecek arkadasinizdan bunu da isteyebilirsiniz. Bir arastirin derim.
Giden kişinin kardeşi Chanel de çalışıyor;)

M

Mehmet

Misafir

Edt nin satıştan çekilip edp nin geldiğini bilmiyordum Bülent Bey. Siz her ikisini karşılaştırma şansı bulabildiniz mi? Elinde edt kalanlar vintage değerinde hissedebilecek mi parfümleri?

Coromandel den çok keyif almıştım ama adamın biri yüzünden uzun zamandır paçuli içeren parfümler kullanamıyorum.

U

Ustad

Misafir
Edt nin satıştan çekilip edp nin geldiğini bilmiyordum Bülent Bey. Siz her ikisini karşılaştırma şansı bulabildiniz mi? Elinde edt kalanlar vintage değerinde hissedebilecek mi parfümleri?

Coromandel den çok keyif almıştım ama adamın biri yüzünden uzun zamandır paçuli içeren parfümler kullanamıyorum.
coromandel karakterinden fazla bir sey kaybetmemis hatta daha kuvetli olmus ama sycomore edt sahipleri elindekinin kiymetini bilmeli

U

Ustad

Misafir
chanel mağzalarinda hizlica toplaniyordu edtler ben gecen ay coromandelin edt sini bulmustum ama sycomore gozume carpmadi. Derby nin vintage versiyonunda meseyosunu daha yoğun kullanilmisti sonradan tekrar piyasaya surulen ahsp cerceveli derby ise biraz daha maskulendi ve meseyosunu cok hafifti. 2015-2016 yilindaki derbyler ise vintage versiyonuna daha cok benziyormus.

M

Mehmet

Misafir
chanel mağzalarinda hizlica toplaniyordu edtler ben gecen ay coromandelin edt sini bulmustum ama sycomore gozume carpmadi. Derby nin vintage versiyonunda meseyosunu daha yoğun kullanilmisti sonradan tekrar piyasaya surulen ahsp cerceveli derby ise biraz daha maskulendi ve meseyosunu cok hafifti. 2015-2016 yilindaki derbyler ise vintage versiyonuna daha cok benziyormus.

Chanel vb. büyük firmalar bildiğiniz üzere; beymen vb. retailer lara stok devir hızlarına göre mal tedariği yaptığı için, bu mağazalarda bazen zor bulunacak ürünler olabiliyor. İtalya'da apls ve Stuttgart'ta dior vetiver karşılaştım bu sene. Gerçi apls nin hala discontinued olmadığı söyleniyor ama çoğu yerde böyle okuyorum.

Derby'i de bilerek sordum. Son seyahatimde denediğimde (2016 batch) gerçekten çok büyük keyif aldım. Siz de bir nevi desteklemiş oldunuz.

Bülent bey, sayenizde fragranticaya bakmaya bile gerek duymuyorum. Teşekkürler.

riyafes

Perfume Lover
Satış Onaylı
Benimde muhakkak almak istediğim Derby Kartal şişe...