Almayı Düşündüğünüz Parfümler

ahmeticz

Eau de Parfum
Lancome Hypnose.Keşke denemeseydim.Listeye ekledik bunu da.Sıktıktan 2-3 saat sonra tene yakın kokan ıhlamurumsu koku beni benden aldı.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

luminescence

Eau de Toilette
Mancera Roses Vanille...Gözüm var,ama bir müddet sonra fırından yeni çıkmış kek gibi baskın bir koku olduğu söyleniyor.Henüz deneyemedim,gül sürekli alttan hissediliyorsa listeme girer.

leo_schwechlen

Eau de Toilette
Tiziana Terenzi Foconero. Son dekant siparişimde rakamı yuvarlamak amacıyla sipariş ettiğim ve hiçbir beklenti içerisinde olmadığım bir parfümdü. Aslında niche çizgisinin dışında designer kategorisinde değerlendirilebilecek bir yapıda ancak kesinlikle çok çekici ve övgü alabilecek bir parfüm. Performans bir yaz parfümü için tatminkar düzeyde. Özellikle ilk iki saat atak diyebilirim. Hangi parfüme benziyor diyenler için Abercrombie'nin niche versiyonu olduğunu söylebilirim. Ondaki burun tırmalayan kısımlar törpülenmiş ve daha aquatik hale getirilmiş. Denemek isteyenlere tavsiye ederim. Yalnız bulunması zor bir parfüm onu da belirtmeden geçmeyeyim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
SMW, Oud Wood ve Carnal Flower'ı en kısa sürede koleksiyona katmayı düşünüyorum.

Mbstar

Moderator
Moderatör
9d92916b97e12e6a4247446f1c73ed33.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

luminescence

Eau de Toilette

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
:) PDM Delina'dan sonra bende ikinci vazgeçilmezim oldu bu:)...Referans çok sağlam çıktı,teşekkür ederim.Üçüncü sırada TM Alien var.Bunlar ilk üçüm.Delina ve Alien şu anda yedekli durumda.Bunu da yedeklemezsem yüreğim yerine oturmayacak gibi gözükmekte.

ylangylang

Eau de Cologne
Xerjoff- Lira
Frank Bocklet- Cocaine
Dior- Grand Bal
Chanel- Beige
Pdm- Delina

Ah bu doviz kurunun gozu kor olsun..

Son düzenleme: