A* Men Pure Wood

Scentless

Extrait de Parfum
Thierry Mugler böyle parfüm yapmayı nerden öğrendi?
1070451_original_original_1.png

Pure Wood, ismiyle müsemma parfüm. Doğal, başarılı,asil. Güç ve kuvvet hissi veriyor. Bu güç kuvvet gençliğin kuvveti gibi. Serdar Kılıç'la çok özdeşleştirirdim bu kokuyu.
srs.jpg

Koyu ve yumuşak hatlı bir paçuli. Paçuli buruk değil. Sivri ve keskin koklamaya alıştığım paçuliden eser yok. Vanilya ve belki biraz tonka yuvarlamış köşelerini.
Ham Kerestenin tozlu kokusunu net alabilirsiniz. Tozunu solumak zorunda kaldığımız talaş. Hala ham ağaç işleri yapan maranagozhane kokusu gibi.
dsfsffdsf.png

Babamın pipo çekmecesi gibi kokuyor. Pipoya işlemiş aromalı tütünlerin buharlaşırken ahşabı ısıtıp ıslatmasından kaynaklanan nemli koku... Çekmeceyi açar açar koklardım. Tüten pipoya eşlik eden bir fincan kahve... Odanın tüm evden farklı kokmasını sağlayan eski baba aktivitesi. Yaklaşık bir saat sonra Toffee aromalı çikolata gibi kokuyor. Sadece vanilya sağlayamaz bu tatlılığı. Çok hafif tarçın ve yenibahar alıyorum.
pipe_smoking.jpg

İki saat sonunda çıralı buruk ahşap kokusu kendini iyiden iyiye vanilyalı kahveli ahşaba evirdi. Dövülmüş kişniş gibi bir koku var. parfümü baharatlar canlı tutuyor. Maskülenden feminene ilerleyip tenden ayrılıyor.
Piramidal parfüm şeklinde bir kompozisyona sahip. parfümün değişimini dönüşümünü izlemekten zevk alıyorsanız sizi mutlu edecektir.
Tene tutunan, farkedilirliği ortalama olan bir parfüm Pure Wood. Erkek parfümüdür kendisi efendiler. Ben üçüncü şişeyi splitten aldım. Arkadaşa kaptırdım. Yine alırım ilk fırsatta. Hakkını yemeyin şans verin . Fiyatı gayet makul. Sıcak- Ferah bir koku. Bahar ve kış kokusu. Minimal bir koleksiyonunuz olacaksa Pure Wood'a da yer verin. Parasının hakkını misliyle verecektir.