İmza Kokunuz

M-rah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Şimdilik van cleef ambre imperial ama bu kış naxosa geçiş olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onbsi

Eau de Toilette
Bir parfümü sıkılmadan kullanabilmek bu hobinin içindeki insanlar için çok zor olsa gerek, sürekli bir merak, deneme isteği hakim zaten.
Ayrıca niş veya desinger fark etmeksizin reformülasyonların ardı arkası kesilmiyor, hem kokuyu bozuyorlar hem performansı.
Parfüm sıkıcı olmasa da farklı bir parfüm sıkıp keyfini çıkarma isteği her daim oluyor sanırım bu hobideki herkeste.
O sebeple imza kokusu diye birşey olması oldukca zor bizler için.

zeugman

Eau de Toilette
İmza kokum ne kadar popüler ve klasik olsa da her banyodan sonra sıktığım dolabımda 200ml sürekli bulundurduğum bittikçe aldığım tommy men

FFragrance

Eau de Toilette
Parfümlere bu kadar merakım olmasa ve hasbelkader bir yerde FM - Musc Ravageur ile tanışsam kesinlikle Musc Ravageur olurdu. şu anda bile en çok kullandığım parfüm ama bakmayın şu an mevsimi. Haziranda bile sıkmışlığım var evet sadece bileğime o kadarda değil :):):)

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
şimdilik bleu de chanel. fiyatı biraz daha uygun olsaydı Creed Aventus olurdu

okan9201

Eau de Toilette
Dior Sauvage yaz ayında da kış ayında da kullanmaktayım

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özgür

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Bu ara kışın xerjoff 40 knots fragdaki notaların dışında bana amber var gibi geliyor , bunun nedeni herhalde amber nuiti andırması.

enis

Eau de Parfum
Olmasını çok isterdim. Sürekli tek bir koku kullanmayı ama olmuyor sıkılıyorum. İçimdeki o merak duygusu harekete geçiyor sürekli başka bir kokuyu ararken buluyorum kendimi. Yine de kullandıklarım içerisinde imza kokusu yapacak olsam tercihim Kilian STH olurdu.

mert.kaan22

Eau de Parfum
3-4 aydır grand soir ve tmov arabesque arasında kaldım ama her ikisinide severek kullanıyorum

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Malesef imza kokum yok... Ama bir ortam guzel kokuyorsa ... bir yere girip ciktigimda benden bahsediliyorsa imzami atmisim demektir...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rorschach

Eau de Parfum
şuan yok ama eskiden emporio armani he idi, keşke o eski koku geri dönse:(