Çektiğiniz Fotoğraflar

Murat64

Pure Parfum
Bostanlı / İzmir

17e3a61019608395e511cbddabc38790.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erdimurat

Extrait de Parfum
Haklısınız hocam. Tamamen Arap turiste yönelik bir yer olmuş. Biz kendimizi yabancı hissettik Uzungöl'de. Yapılaşma ve betonlaşma ile doğayı mahvetmişler. İnanır mısınız gölgede oturabileceğiniz tek bir alan bırakmamışlar. Çardakların hatta bankların üzerinde "ücretlidir" yazısını gördüğüm an umudumu kaybettim Uzungöl'e dair. Sadece fotoğrafı çektiğim yerdeki işletmede kahvaltı yapmak için gittik ve bir daha "asla!" dedik...

burayı görmek bile moralimi bozuyor artık.

bertugdogan

Pure Parfum
Satış Onaylı
Ben geçen sene kamp için gitmiştim uzungöl'e. Ertesi gün gölün çevresine indiğimizde arap turistlerden dolayı yüzümüze bakmayan türk işletmecileri görünce çok sinirimiz bozulmuştu. Keşke hiç bir yaylanın yolları yapılmasa ve gerçekten değerini bilecek kişiler ulaşsa. Pokut, Gito vb yaylaların yolları çok kötü, çıkarken insanı yoruyor ama karşılaştığınız manzara kelimeler ile anlatılmaz derecede.

erdimurat

Extrait de Parfum
Ben de geçen hafta Trabzon, Rize ve Artvin'deydim kamp için. Uzungöl ve Ayder tamamen Arap turizmine yenik düşmüş. Tam da dediğiniz gibi yolları iyi olmayan yaylalar inanılmaz doğa harikaları. Ulaşım evet çok zor ve değerini bilen, gerçekten isteyen kişiler ulaşabiliyor. 10 km yol yürüdüm misal Huser yaylasından Ayder'e inebilmek için sırtımda 70 lt kamp çantası ile. Ama o manzaraları, o doğallığı görebilmek için bir o kadar daha yürürdüm.
image4.jpeg
image3.jpeg

erdimurat

Extrait de Parfum
Maşallah @erdimurat çok güzel fotoğraflar. Eminim hafızana çok daha güzelleri yerleşmiştir. Herkesin gidip görmesi gereken yerler bence

Çok teşekkür ederim. Evet inanılmaz güzel yerler. Gücü, imkanı olan herkese tavsiye ederim. Allah ömür verirse daha geniş bir şekilde gezeceğim oraları ilerleyen yıllarda. Ama şimdi kafaya Likya Yolu’nu koydum. Tamamı çok zor ama bir kısmını yürüyeceğim inşallah :)

bertugdogan

Pure Parfum
Satış Onaylı
Çok teşekkür ederim. Evet inanılmaz güzel yerler. Gücü, imkanı olan herkese tavsiye ederim. Allah ömür verirse daha geniş bir şekilde gezeceğim oraları ilerleyen yıllarda. Ama şimdi kafaya Likya Yolu’nu koydum. Tamamı çok zor ama bir kısmını yürüyeceğim inşallah :)

Likya yolu benimde aklımda ve çok istediğim bölge

bertugdogan

Pure Parfum
Satış Onaylı
Salda - Fethiye - Köyceğiz - Datça - Pamukkale turumu tamamladım fotoğrafları yavaş yavaş yükleyeceğim. Öncelikle Salda ile başlıyorum :) Çok güzel ve keyifli bir tur oldu .

Ekli dosyalar

• 2019-08-11 10.00.58 1.jpg
    2019-08-11 10.00.58 1.jpg
    777.1 KB · Görüntüleme: 153

mehmet mutlu

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Ah gıdı gıdı parfüm
fb2cab421bd02bb114b2db530d405c52.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet mutlu

Extrait de Parfum